Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas sėkmingai veikiantis prekyba verslo dovanomis ir reklaminiais suvenyrais besiverčiantis verslas

Kaina: 15000
Skelbimas perskaitytas: 851

Apie

Parduodamas sėkmingai veikiantis ir Lietuvoje gerai žinomas verslo dovanų ir reklaminių suvenyrų prekyba besiverčiantis projektas, turintis didžiausią elektroninį prekių katalogą Lietuvoje, kurį sudaro net ~3350 prekių, didžioji dalis kurių dar turi savo derinius pagal spalvą, dydį ir pan., tad prekių su deriniais skaičius ~22 000 vnt.

Projektas įkurtas 2013 m. I ketvirtyje. Per visą veikimo laikotarpį buvo nuolatos tobulinamas ir reklamuojamas, o 2016 m. I ketvirtyje - pakeista turinio valdymo sistema (TVS), sutvarkytas SEO.
Kartu parduodama per veikimo laikotarpį sukaupta ~ 2000 prekių fizinių pavyzdžių, tiekėjų katalogai ir kontaktai (virš 40 tiekėjų bazė).

Projektas gerai žinomas, ką parodo:
• ~1880 lankytojų srautas per mėnesį,
• turima virš 500 klientų bazė (2017 m. sausio mėn. atliktas klientų bazės patikrinimas, kurio metu buvo patikrinti ir patikslinti visų klientų kontaktai),
• virš 400 naujienlaiškių prenumeratorių (integruotas atskiras naujienlaiškių modulis, kuriuo patogu kurti ir siųsti naujienlaiškius klientams).
Puiki reputacija klientų tarpe, ką parodo nuolatos sugrįžtantis klientai ir virš 25 viešų teigiamų klientų atsiliepimų apie projektą (integruotas atskiras modulis, klientų atsiliepimams, kuriuo dėka po kiekvieno užsakymo galima išsiųsti prašymą klientui palikti atsiliepimą apie užsakymą. Modulis taip pat leidžia įvairius atsiliepimų atvaizdavimus tinklapyje variantus).

Pardavimai
185 užsakymai per 2017 m. (lyginant su 2016 m. padidėjimas 51,64 proc.)
105 579,24 € pajamos per 2017 m. (lyginant su 2016 m. padidėjimas 70,53 proc.).

2018 m. metais pardavimai ir toliau sparčiai auga. Per 2018-01-01 – 2018-06-30 periodą pardavimų pajamos ir užsakymų skaičius padidėjo 20 proc. lyginant su tuo pačiu periodu ankstesniais metais. Atsižvelgiant į tai, kad sausio – vasario mėn. verslo dovanų rinka, veikiama sezoniškumo, sparčiai smunka, o vasaros periodas nėra pats pelningiausiais, toks augimas parodo spartų projekto augimą ir prekės ženklo žinomumą.

Puikus sprendimas savo spaudos ir kitą dekoravimo įrangą turinčiai įmonei, nes per 2017 m. įsigijome dekoravimo darbų 22097,75 € sumai.

Papildomos TVS galimybės:
• Galimybė įjungti parduotuvės režimą, t.y. leisti užsakymus elektroniniu būdu (šiuo metu publikuojamas katalogas su kainomis, neleidžiantis užsakyti prekių elektroninių būdų, bet leidžiantis siųsti užklausas).
• Yra galimybė nerodyti prekių kainas arba jas rodyti tik registruotiems klientams.
• Galimybė rodyti skirtingas kainas, skirtingoms klientų grupėms.
• Galima kitų kalbų integracija.

Parduodame visą pardavimų istoriją, tiekėjų kontaktus, pirkėjų kontaktus, domenus, Facebook paskyrą, prekės ženklą, visus turimus maketus (plakatai, baneriai, vizitinės kortelės ir kt.), visą turimą reprezentacinę medžiagą (brošiūrų stovus, plakatus ir kt.), prekių pavyzdžius, ryšius, patirtį, užaugintą projektą kurį reikia toliau kryptingai vystyti. Sunkiausias darbas jau padarytas.

Viskas puikiai veikia ir funkcionuoja, tuos, kas patirties neturi – mielai pamokysime ir paliksime „instrukcijas“ su atsakymais į pagrindinius klausimus.

Pardavimo priežastis: savininkai turi kitą pagrindinį verslą, reikalaujanti daugiau dėmesio.

Parduodama kartu:
1. 2 domenai;
2. Tinklapyje skelbiamas telefono numeris;
3. Klientų baze ir pardavimų istorijos;
4. Tiekėjų bazė;
5. Turinio valdymo sistema su ~3350 prekių, turinčių derinius, t.y. su visais deriniais kataloge net 22000 prekių;
6. Facebook puslapis, turintis virš 1000 sekėjų;
7. ~1500 prekių pavyzdžiai suvesti į sistemą, kurių sandėlio vertė virš 2000 € ir ~500 nesuvestų į sistemą prekių parvežtų iš įvairių parodų, kurių sandėlio vertė nėra įvertinta.
8. Mobilieji stendai pardavimui. Sandėlio vertė: 500-1000 € (veikiantis projektas, tad sandėlio likutis nuolatos kinta)
9. Logotipas, vizitinių ir kiti ruošti maketai;
10. 3 reprezentaciniai projekto roll-up stovai, 4 brošiūrų stovai;
11. Google Adwords paskyros nustatymai.
12. Galimi 1-3 mėn. apmokymai (už papildomą mokestį).

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai