Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas profesionalios dekoratyvinės kosmetikos verslas.

Kaina: 30 000
Skelbimas perskaitytas: 855

Apie

BENDRA INFORMACIJA.

Parduodamas profesionalios dekoratyvinės kosmetikos verslas. Veiklos pradžia Lietuvoje - 2016 m. Per beveik 4-erius veiklos metus sukurtas patikimas ir rinkoje atpažįstamas prekinis ženklas.
Pardavimus kiekvieną dieną generuojanti elektroninė parduotuvė maksimaliai optimizuota ir pritaikyta operatyviam darbui. Įmonės Facebook bei Instagram paskyros turi daugiau daugiau nei 14 000 sekėjų. Abi paskyros yra organiškos ir aktyvios.
Sukurtas ir išplėtotas partnerių tinklas - nuo grožio salonų ir nepriklausomų vizažo meistrų iki privačių ir valstybinių kolegijų.

FINANSINIAI RODIKLIAI.

Nuo 2016 m. iki 2019 m. gruodžio mėn. iš gamintojo prekių buvo nupirkta už 191 000 Eur.
*Prekės savikaina 30%
*Marža 70%
*Pelno marža ~25%

FINANSINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI.

Įmonė turi linijinį kreditą. Kreditas prieš parduodant įmonę yra padengiamas. Įmonė parduodama be jokių įsipareigojimų ir skolų.
Įmonė neturi ilgalaikių įsipareigojimų tiekėjams ir patalpų nuomos sutarčių. Visą prekybą galima perkelti į bet kurį Lietuvos miestą be papildomų išlaidų.
Įmonėje dirba 2 darbuotojai: vadybininkė pilnu etatu ir vadovas 0.25 etato. Buhalterė yra samdoma. Įmonės darbas pilnai optimizuotas taip, jog užsakymų priėmimui/užsakymui /išsiuntimui pakaktų vieno žmogaus.

WEB SVETAINĖS STATISTIKA / paskutiniai 12 mėn

Žr.foto 1

Į PARDAVIMĄ ĮTRAUKTA:

Nauja distribucijos sutartis (5 metai) iki 2024 m. Lietuva.
Esant poreikiui ir finansinėms galimybėms galima plėstis į LV / EE rinkas.
Gamintojas kartu su kitų šalių distributoriais dalinasi visa medžiaga reikalinga marketingui. Nėra poreikio samdyti dizainerių reklaminių banerių/kampanijų kūrimui. Visą vizualinę medžiagą galima nesunkiai pritaikyti savo reikmėms turint minimalias technines galimybes/programų išmanymą.
Per paskutiniuosius porą metų atliktos kelios profesionalios produktų bei makiažų proceso fotosesijos būtent su šiais produktais.
Sukurtas prekių katalogas Lietuvos rinkai. Darbiniai ir spausdinimui skirti failai.
Apie 15 000 eur vertės turtas
Maksimaliai veikianti ir pajamas generuojanti el. parduotuvė: pilnai sukeltos prekės su visomis spalvų ir kiekių konfigūracijomis, nuotraukomis ect.; pajungti elektroniniai atsiskaitymai ir pristatymo galimybės Lietuvoje bei užsienyje.
Itin populiarios Facebook ir Instagram paskyros su daugiau nei 14 000 aktyvių sekėjų.
Išdirbtos FB, IG, Google Adwords reklamos kampanijos.
Perduodamas visas reklaminių kampanijų kūrimo bei optimizavimo know-how.
Bendradarbiavimas su valstybinėmis ir privačiomis kolegijomis. Įmonė dalyvauja viešuosiuose prikimuose.
Privačių grožio salonų tinklas, prekybos sutartys. Įmonė nedirba koncignacijos pagrindais (visoje Lietuvoje yra tik 2 ietos, kurios dirba su mumis koncignacijos principu). Visi kiti partneriai atsiskaito per 14 d. d.
Pardavimai vyksta kiekvieną dieną!

KAINA - 30 000 Eur. Su rimtu pirkėju derinama. Galimi įvairūs pardavimo variantai

+370 609 105 19 / viber / whats app

Panašūs skelbimai