Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama įmonių grupė 1,8 mln

Kaina: 1800000
Skelbimas perskaitytas: 1731

Apie

Grupės įmonės užsiima skirtingom paslaugom - barai, restoranai, kavinės, autoservisai, maisto gamybos cechai, statybos paslaugos, projektų (ES paramos, finansavimo, kreditų gavimo ir kt.) ruošimas, licencijų išėmimas, buh. apskaita, programavimo (IT) paslaugos, įmonių steigimas, įmonių pirkimas ir pardavimas, pagalba likviduojant įmones ir t.t. Taip pat įmonių grupei priklauso keli sėkmingi ir brangiai vertinami IT projektai, veikiantys Lietuvoje ir kitose šalyse, kuriami dar keli IT projektai, kurie pagal planą turi atnešti dideles pajamas.
Gali būti parduodama nuo 30% iki 100% viso verslo. Galima pirkti ir atskiras verslo dalis ar kryptis, bet prioritetas būtų pirkėjui, kuris pirktų dalį ar visą verslą neskaidydamas pagal veiklas.
100% visos grupės kaina - 1,8 mln eurų. Kaina būtų kartu su įsipareigojimu užbaigti ir perduoti kuriamus IT projektus, kurie turėtų atnešti milijonines pajamas (aišku, tai ne garantija, tiesiog planavimas).
30% verslo kaina - 700k eurų.
50% verslo kaina - 1 mln eurų.
Perkant dalį, pirkėjas turėtų įsitraukti į verslų administravimą, t.y. paskirti tinkamus vadovus atskiroms įmonėms - tai didžiausia mūsų problema, trukdanti uždirbti kelis kartus daugiau nei uždirbame.

Jeigu domitės investicija, prašome atsiųsti išsamią informacija apie jus, jūsų veiklą ir kuo konkrečiau domitės į info@parduodaimone.lt

Siekiant taupyti jūsų ir mūsų laiką, susitikimas su verslo savininkais organizuojamas po 500 eurų užstato apmokėjimo į Parduodaimone.lt.
Bet kokių finansinių rodiklių atskleidimas, finansinių ataskaitų ruošimas pradedamas tik po 3000 eur užstato/avanso apmokėjimo.
Avansai grąžinami/užskaitomi į kainą, jeigu įvyksta investavimas/pirkimas.
Tikrai nesiekiame iš to uždirbti kelių tūkstančių, tiesiog tokiu būdu atmetame smalsuolius, nevertinančius savo ir mūsų laiko.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai