Pereiti į pagrindinį turinį

Galimybė įsigyti augantį sveiko maitinimo verslą (2 BARAI)

Skelbimas perskaitytas: 1555

Apie

Įmonė įsteigė ir valdo du sveiko veganiško maisto barus Vilniuje - didžiausiame prekybos centre “Akropolis” ir populiariausiame Vilniaus parke - Vingio parke.

Įmonė veikia prekės ženklo vardu, kuris yra pateiktas registruoti Lietuvos Respublikos valstybiniame patentų biure.

Verslas, kurį siūlome perimti - tai ne vienintelė veikla, kurioje dalyvaujame. Atėjo laikas, kai suvokėme, kad kai kurių dalykų turime atsisakyti tam, kad susitelkti į tuos, kurie mums yra svarbiausi.

Barai - tai vienas iš mieliausių užsiėmimų. Į barų atidarymą ir puoselėjimą įdėjome daug širdies ir begalę laiko. Nenorime tiesiog jų atsisakyti, siekiame rasti žmogų arba žmones, kuriems sveiko maisto idėja yra artima ir kurie, galbūt, jau kurį laiką gvildena mintį atsidaryti savo kavinę. Mums ne vis vien kam atiteks mūsų verslas, kadangi norime, kad jis ir toliau sėkmingai gyvuotų, dėl to pirkėją rinksimės atidžiai.

Baras Vingio parke buvo įsteigtas 2014 metų pradžioje. Iš pradžių bare buvo siūlomas beveik išskirtinai žaliavalgiškas meniu, t.y. žali kokteiliai, šviežiai spaustos sultys, žaliavalgiški užkandžiai ir desertai, kava ir arbata. Vėliau, lankytojų pageidavimu, buvo pradėtas siūlyti ir šiltas veganiškas maistas - šiltos sriubos ir karštieji patiekalai.

Baras Vingio parke veikia šiltuoju metų metu - nuo balandžio iki lapkričio. Su patalpų savininku yra sudaryta ilgalaikė patalpų nuomos sutartis, kuri galioja iki 2018 metų. Sutarčiai pasibaigus yra galimybė ją pratęsti.

Baras yra pilnai įrengtas. Nuomojamos patalpos yra suskirstytos į dvi zonas - virtuvę ir sandėliavimo patalpas.

Tai vienintelė sveiką maistą siūlanti maitinimo įstaiga Vingio parke. Parke lankosi ypatingai daug jaunų mamų su mažais vaikais, sportininkų ir kitų žmonių, besirūpinančių sveikata, o tai yra baro pagrindinė tikslinė auditorija. Būtent šie, besirūpinantys savo sveikata žmonės, yra pastovūs baro lankytojai.

Vingio parkas populiarėja kasmet, jame nuolat daugėja žmonių. 2015 metais Vingio parko estradoje atsidarė visus metus veikiantis sporto klubas GET FIT, kurio lankytojai yra nuolatiniai baro pirkėjai.

Bare prekyba vykdoma iš lango. Yra įrengta 100 kv. metrų terasa su staliukais, sėdmaišiais, skėčiais ir žaislais vaikams. Bare ir šalia jo veikia lankytojams skirtas bevielis internetas.

Baras Vilniaus Akropolyje atidarytas 2015 metų gruodžio pradžioje.

Baras yra įrengtas salos pavidalu - dėl to jis yra puikiai matomas ir lengvai pastebimas iš visų pusių. Prekybos centro erdvė, kurioje įrengtas baras, pritraukia tikslinius pirkėjus. Aplink yra vaikų prekių parduotuvės, kuriose lankosi jauni tėvai su vaikais. Taip pat didelę dalį pirkėjų sudaro Akropolio lankytojai, kurie valgo pietus bare.

Būtent Akropolio bare meniu buvo papildytas naujais patiekalais - vietoje gaminamais sumuštiniais ir salotomis. Šiems patiekalams gaminti yra naudojama daug ekologiškų produktų.

Nors baras Akropolyje veikia tik kelis mėnesius, apie 35 % lankytojų - tai nuolatiniai lankytojai.

Baro suprojektavimui buvo pasamdytas profesionalus interjero dizaineris ir specializuota įmonė, kurį pagamino ir įrengė barą.

Baruose yra visa reikalinga baro darbui įranga:
- Sulčiaspaudės
- Blenderiai
- Kavos aparatai
- Šaldytuvai
- Ekspozicinės vitrinos
- Baldai
- Griliai
- Svarstyklės
- Vaizdo stebėjimo sistema su įrašymo įrenginiais
- Signalizacija, prijungta prie saugos tarnybos pulto
- Kasos įranga (naudojama pažangiausia programa “Revel”)

Žmonės darbui baruose yra atrenkami ilgai ir kruopščiai. Didelis dėmesys yra skiriamas ne kandidato į komandos narius sugebėjimams, o jo bendravimo įgūdžiams, emociniam intelektui ir požiūriui į mitybą bei gyvenimo būdą.

Šiuo metu yra susiformavusi stipri komanda, sukurta draugiška, pagalba ir pasitikėjimu paremta atmosfera. Komandos nariai yra įgalinti nuolat siūlyti idėjas, kuriomis galima patobulinti barų veiklą, pakelti aptarnavimo kokybę ir tobulinti mūsų siūlomą produkciją.

Komandos nariai yra taip pat motyvuojami finansiškai - prie atlyginimo yra pridedami priedai nuo apyvartos.

Finansinius įmonės duomenis yra galimybė gauti pasirašius konfidencialumo susitarimą. Prašome kreiptis šiame pasiūlyme nurodytais kontaktais.

Siūlome įsigyti 100 % įmonės akcijų. Galimi įvairūs atsiskaitymo būdai.

Įsigijęs verslą, naujasis savininkas įgis šį materialųjį ir nematerialųjį turtą:
- Visą baruose esančią įrangą ir priemones;
- Atsargas (maisto produktai, vienkartiniai indai, darbo priemonės ir kita);
- Du maisto tvarkymo pažymėjimus (kiekvienam iš barų);
- Patiekalų receptus ir technologines korteles (20 autorinių kokteilių, 8 sumuštiniai ir kita);
- Moderniausią POS sistemą “Revel” (pilnai sukonfigūruota ir veikianti);
- Prekės ženklą;
- 3 domenus;
- Intraneto svetainę;
- Facebook paskyrą su ~3500 sekėjų;
- Tvarkingus buhaterinius dokumentus;
- Profesionalias dar nepanaudotas nuotraukas (apie 100 sutvarkytų nuotraukų);
- Failus spaudai (logotipas, lipdukai, skrajutės, meniu ir kita);
- Savo darbą išmanančią barmenų komandą.

Įmonės apskaitą tvarko buhalterė, kuri kūrė įmonės apskaitos politiką ir yra įsigilinusi į įmonės veiklą. Esant pageidavimui, ji galėtų ir toliau vykdyti įmonės buhalterinę apskaitą.

Be viso visų išvardintų dalykų, senieji savininkai pasidalins visa savo patirtimi vykdant veiklą ir suteiks rekomendacijų ir neatlyginitnų konsultacijų visą mėnesį nuo verslo perėmimo dienos.

Jeigu rimtai susidomėjote pasiūlymu, susisiekite skelbime nurodytais kontaktais dėl detalesnės informacijos.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai