Pereiti į pagrindinį turinį

Automobilių plovykla

Kaina: 30000
Skelbimas perskaitytas: 2503

Apie

Parduodama automobilių plovykla, veikianti jau 10 metų, kuri randasi prie Vileišio tilto (Kauno pilis).

Plovykla turi 3 atskirus įvažiavimus, kuriuose vienu metu galima plauti 3 automobilius, o salono valymą atlikti net 5 automobiliams.

Plovykloje pat pat yra patalpa klientų priėmimui, kuri sujungta su klientų laukimo zona (baldai, WC, TV bei kavos aparatas).

Parduodamas verslas su visa reikiama įranga: pramoninės aukšto spaudimo plovyklos Karcher, siurbliai Karcher salonui valyti, kompresorius, žarnos sausinimo metu orui išpūsti. Dalis įrangos, dar turi garantiją, viskas pirkta iš parduotuvės STOKKER, yra visi įsigijimo dokumentai.

Plovykla turi didelį pastovių privačių klientų ratą, tai pat apie 50 juridinių asmenų naudojasi plovyklos paslaugomis, kurių kas mėnesį vis daugėja.

Sutartys su įmonėmis, įsimintinas plovyklos telefono numeris, sukurtas specialus el. paštas, prekinis plovyklos ženklas-pavadinimas ir kitos šiam verslui vystyti būtinos priemonės bus perduotos Jums. Tai pat pradžioje galėsime apmokyti, supažindinti su visais tiekėjais, iš kurių perkame visą reikalingą chemiją, ir suteiksime visą kitą reikiamą informaciją, reikalingą verslui vykdyti.

Kaina: 30000 Eur.

P.S. Skambinti tik rimtai susidomėjus, neigaištant nei mūsų, nei Jūsų laiko.

Pagarbiai, Plovykla

Skambinti: +37060376913

Panašūs skelbimai