Pereiti į pagrindinį turinį

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė.

Kaina: 75 000
Skelbimas perskaitytas: 1035

Apie

Vilniuje parduodama (be skolų) veikianti gamybos įmonė: medžio masyvo gaminiai, vidaus durys, langinės, laiptai, pakopos laiptams, klijuoti skydai, grindjuostes, kiti stalių gaminiai.

Pilnai veikiantis verslas, įmonėje dirba susiformavęs pastovių 6-7 be žalingų įpročių kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas, pagrindinių darbuotojų patirtis medienos gamyboje daugiau kaip 15 metų. Ilgametė veiklos patirtis ir tradicijos garantuoja išskirtinę paslaugų kokybę. Esame lankstūs ir dėmesingi, išgirstame ir įgyvendiname klientų ypatingus poreikius. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje 1 km. nuo Viniaus miesto vietoje. Patalpos yra nuomojamos (patalpų nuomos sutartį galima tęsti toliau tokiomis pat sąlygomis) įrengta stebėjimo kameros, šildymo sistema kurenama medienos atliekomis ir kietu kuru, yra vandentekis, wc, veikiantis internetas, taip pat yra biuro patalpa.

Įmonė turi klientų (užsakovų), yra sukaupta klientų kontaktų duomenų bazė, skaičiuojant nuo šių metų birželio mėnesio priimtų užsakymų kiekis su dabartiniu darbo krūviu yra 3-4 mėnesiams į priekį. Išrašytų sąskaitų faktūrų duomenų bazė rodo, užsakymų skaičius yra maždaug pastovus, kur matyti mėnesio išrašytų sąskaitų faktūrų kiekiai ir sumos, per metus.
Toliau priimami užsakymai ir vygdoma veiklą. Gamybiniame ceche yra visos reikalingos gamybai veikiančios staklės, stacionarios frezos, karštas presas, vakuminis presas, skydų presai, faneruotei stalai ir visi įrankiai. Šiuo metu įmonė teikia paslaugas: vidaus durų gamyba, laiptų gamyba, laiptų pakopų gamyba, palangių iš medienos gamyba, skydų klijavimas, gaminių faneravimas, presavimas, beicavimas, lakavimas ir dažymas, atliekami montavimo darbai. Taip pat yra pasirašytos sutartys su tiekėjais (medžiagos perkamos su mokėjimo atidėjimu – palankiomis sąlygomis) yra veikianti internetinė svetainė bei aktyvus puslapis (informacija nuolat atnaujinama ir prižiūrima yra sukelti pagamintos produkcijos ir atliktų darbų pavyzdžiai).

Pirmą laikotarpį sutinku kelis mėnesius „įsivažiuojant“ padėti dirbti. Naujam savininkui kartu su įmonės turtu bus perduoti visi verslo kontaktai (klientų/užsakovų, tiekėjų), įmonės domenas (tinklapis ir el. paštas, kontaktai), visa įranga, medžiagų ir furnitūros likučiai, bus supažindinta su darbų eiga, bei esamais ir planuojamais užsakymais.

Birželio mėnesio gale įmonė neturėjo praterminuotų įsiskolinimų vasltybinėms įstaigoms, tiekėjams, taip pat neturėjo praterminuotų užsakovų įsiskolinimų.

Labai gaila, dabartinis savininkas turi papildomą verslą svetur ir dažnai išvyksta. Įmonę norima parduoti naujam-savininkui, kuris norėtų plėsti šį verslą ir toliau sėkmingai dirbti.

Panašūs skelbimai