Pereiti į pagrindinį turinį

Veikianti moteriškų drabužių el. parduotuvė su asortimentu

Kaina: 4900
Skelbimas perskaitytas: 272

Apie

Parduodame veikiančią moteriškų drabužių el.parduotuvę (puslapį, firminį stilių, solidų trumpą .lt galūnės domeną) kartu su prekių likučiais ir manekenu ant kurio buvo fotografuoti visi drabužiai. Daugiau informacijos el.paštu info@great.lt

DAUGIAU INFORMACIJOS:
2019 metais įkurta moteriškų drabužių el. parduotuvė www.newyou.lt ir firminis ženklas „New You Boutique“.

Kodėl parduodame?
Norėjome pabandyti savo jėgas drabužių perpardavimo versle. Kadangi tai buvo hobis prie pagrindinių vykdomų veiklų, tiesiog neužteko įdirbio bei finansinių investicijų tai padaryti didesniu verslu. Bėgant laikui supratome, kad nebe vystysime šio projekto. Todėl apsisprendėme parduoti jį tam, kas turės daugiau laiko ir finansinių išteklių jo plėtrai. Parduotuvė pilnai veikianti, galima iš karto prekiauti.

Prekės
- Prekiaujame „Smash!”, “Morgan”, “Desigual”, “Part Two”, “Soaked in Luxury”, “SisterS Point”, “InWear” prekių ženklais. Visų prekių turėdavome po vieną vienetą.
- Prekes pirkdavome iš tiekėjų Lenkijoje bei Vengrijoje. Suteiksime visus tiekėjų kontaktus ir detales. Taip pat suteiksime ir kitų tiekėjų uždarų puslapių prisijungimus. Budapešte (Vengrijoje) buvome nuvykę gyvai išsirinkti asortimento, tad galėsime suteikti detalesnę informaciją apie tai.
- Turimų fizinių produktų skaičius: 77 vnt. Juos perduosime Jums (šių prekių orientacinė savikaina ~700€).
El. Parduotuvė
- Pilnai veikianti interneto parduotuvė (WordPress pagrindu) – www.newyou.lt
- Mokėjimams naudojame „Paysera“ atsiskaitymus tiek bankais, tiek kortelėmis.
- Svetainę perkelsime į Jūsų serverį (jei jo neturite – padėsime išsirinkti) ir padėsime paruošti darbui Jūsų „Paysera“ sąskaitą.
- Perduosime naudojamus el. pašto adresus.
- Turime LP paštomatų/kurjerio integraciją. Pirkėjas atsiskaitydamas gali pasirinkti paštomatą arba kurjerį į namus. Pagal tai užpildoma informacija administravime ir taip žinote kur išsiųsti.
- Yra sąskaitų išrašymas.
- Yra aprašytos pirkimo taisyklės, tad užtektų tik pakeisti juridinį asmenį ar individualios veiklos pažymą.
- Galimybė naudotis nuolaidų kodais.
- Stebėti statistiką.

Logotipas
- Solidus pavadinimas
- Yra specialiai parduotuvei dizainerės sukurtas logotipas (yra visi reikalingi dizaino failai).
Socialiniai tinklai
- Facebook puslapis (1,303 patinka / 1,316 seka / 11 – 5* atsiliepimų). Visi like‘ai rinkti atsakingai. 99 procentų auditorijos – moterys gyvenančios Lietuvos didmiesčiuose:
- Instagram puslapis (83 followers).

Domenas
- Solidus, trumpas ir lengvai įsimenamas domenas – www.newyou.lt . Neseniai domeno galiojimas buvo pratęstas dar vieniems metams.
Manekenas
- Kartu pridedamas fizinis manekenas ant kurio buvo fotografuoti drabužiai. Vertė 100 eur.

Panašūs skelbimai