Pereiti į pagrindinį turinį

Tapkti mūsų partneriu investicijai į Ispanijos nekilnojamą turtą | Pinigų išmokėjimas kiekvieną mėnesį

Skelbimas perskaitytas: 416

Apie

Sveiki,

Esame šeima ir draugai, kurie intensyviai investuojame į Ispanijos nekilnojamą turtą potencialiausiose nuomai teritorijose Ispanijoje. Matant investicijos atsiperkamumą visoms šalims, norime pasiūlyti galimybę ir jums. Šiuo metu ieškome iki 5-ių asmenų/įmonių galimoms investicijoms, per metus numatytą šį skaičių padidinti iki 20-ies ir daugiau. Bus daromi susitikimai ir renginiai. Norime užtikrinti, kad daromos sutartys su įsipareigojimais iš mūsų pusės patikimai investicijai.

Kaip tai veikia, ir kokia nauda jums?
- Mūsų komanda perka nekilnojamą turtą potencialiausiuose regionuose ir vietovėse Ispanijoje, juos išnuomojame trumpalaikei arba ilgalaikei nuomai. Jūs investavę tampate mūsų partneriai ir jums mokama dalis nuo nuomos kiekvieną mėnesį priklausomai nuo investicijos sumos. Dirbame jau daugiau nei 7 metus, turime daugiau nei dešimt skirtingų būstų, vilų, apartamentų.
- Turime savo valytojas, agentus, meistrus, kalbame Ispaniškai, žinome visas vietoves nuo a iki ž, gauname geriausias kainas rinkoje bei ieškome sandorių kurie atneš didžiausią grąža mums ir jums. Uždarome sandorius ir siunčiame jums jūsų dalį pinigų kiekvieną mėnesį.
- Patys traukiame nuomininkus ir užsiimame marketinginiais procesais, investuojame į tai, kad laikyti būstus pilnus. Booking.com ir kitų svetainių nenaudojame, šiuo atveju jūs ir mes turime didesnę pelno maržą kai neturime tarpininkų svetainių nei brokerių kuriems mokamas komisinis, mokame jums iš gryno pelno.
- Investicija nuo 3,000 Eur

- Kiekvieną turtą ar tai būtų vila, apartamentas ar uždaras kompleksas su keliais būstais, perkame iš savo pinigų ir dalį uždengiame iš jūsų.
- Pinigai išmokami jums kiekvieną mėnesį atsižvelgiant į jūsų investicijos procentą.

Kodėl verta tapti mūsų partneriais?
- Pažįstame Ispanijos nekilnojamo turto rinką, kalbame Ispaniškai. Mūsų komanda ieško pelningiausių turtų kasdien, uždarome sandorius ir nuperkame turtą už geresnę nei rinkos kainą. Investuojame savo pinigus ir dalį jūsų investicijos. Šiuo atveju galite būti užtikrinti, kad esame interesuoti turėti stabilias pajamas iš turto kiekvieną mėnesį.
- Prižiūrime turtą - administruojame, valome, įleidžiame nuomininkus.
- Su jumis pasirašome sutartys su įsipareigojimai iš mūsų pusės, taip pat galimybę gražinti visą jūsų investiciją.
- Pritraukiame nuomininkus, įleidžiame, išvalome būstus, prižiūrime.
- Jokių tarpininkų, komisinių ar išmokėjimų pinigų trečiosioms šalims, jums išmokame gryną pelną nuo nuomos.
- Tapus partneriu suteikiame galimybes nemokamai atvykti atostogų į Ispaniją.

Ispanijos turizmas antroje vietoje po Prancūzijos visame pasaulyje, virš 80 milijonų poilsiautojų kasmet.

Parašykite kokia suma būtų aktualu investuoti, atsiųsime jums detalizuotą planą kaip atrodytų mūsų partnerystė ir potencialią investicijos grąžą.

Lauksime jūsų laiškų, su interesuotais investuotojais bus galimi susitikimai mūsų ofisuose Ispanijoje arba Lietuvoje.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai