Pereiti į pagrindinį turinį

Saugi investicija su 12-18% grąža

Kaina: 10000-1000000
Skelbimas perskaitytas: 2199

Apie

Investicinės bendrovės akcijos su opciono sutartimi, kuri užtikrina, kad jūsų akcijos bus atpirktos po jūsų pageidaujamo laiko su 18% metinėmis sudėtinėmis palūkanomis. Įmonės veikla investuoti į verslus, perimant ne mažiau 50% akcijų, su target ROI=100%.
Šiuo metu turim 13 įmonių+ vieną ūkį, sumoje vykdoma 17 veiklų ir visos generuoja panašią į numatytą grąžą.

NAUJIENA!!! Turim variantą investuoti į faktoringo įmonę, kur galime mokėti 12% grąžą ir visi pinigai drausti Coface draudime.

Jei investuoja juridinis asmuo galimi ir kiti variantai, kaip pvz. prekių/paslaugų pirkimo pardavimo sandoriai (finansavimas), ko pasekoje vietoj akcijų turite kažkokį turtą, arba tiesiog paskola su palūkanų kas mėnesį mokėjimu.

Kodėl saugu:
1. Investicija diversifikuota per 12 įmonių, kurių veikla yra iš totaliai skirtingų sektorių.
2. Verslai aukšto pelningumo, todėl net ir atsitikus apokalipsei ir nuskendus pusei įmonių likę atpirktų prarastus pinigus.
3. Verslai iš totaliai skirtingų sektorių nuo švietimo iki logistikos, nuo maitinimo iki didmeninės prekybos, nuo finansavimo iki IT projektų (IT mažoji dalis portfelio).
4. Kas mėnesį generuojamas pelno srautas įmonėje visada viršija 1,5% nuo įstatinio kapitalo (niekada nebus taip, kad įmonė uždirbs mažiau kaip 18% nuo įstatinio kapitalo per metus).

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai