Pereiti į pagrindinį turinį

Pilnai veikianti 'concept store' el.parduotuvė The Beach Boutique

Kaina: 1500
Skelbimas perskaitytas: 698

Apie

PARDUODAME:
- pilnai veikiančią "concept store" e. parduotuvę www.thebeachboutique.lt Parduotuvė veikia eshoprent.com parduotuvių nuomos platformoje, esant norui - galimas parduotuvės išpirkimas, dizaino korekcijos. Kas mėnesį mokamas 45 Eur (nuo kovo 11d. - 55 Eur) mėnesinis mokestis, į kurį įeina visi IT atnaujinimo ir priežiūros darbai, IT pagalba (į klausimus atsakoma itin operatyviai). Yra integracijos su pigu.lt, varle.lt, kainos.lt ir kt., kovo mėnesį pradės veikti integracija su ShipAway 3PL sandėliais. Didelis pasirinkimas atsiskaitymo už prekes ir prekių pristatymo (paštomatų/kurjerių) būdų, prekių likučių ir užsakymų (įvairiais pjūviais) ataskaitos, daugiakalbystė. Mokėjimams naudojame „Paysera“ atsiskaitymus. Įdiegtas Google Analytics. Lengva pilnai susitvarkyti ir atnaujinti SEO (parduotuvės administracinėje dalyje).
- domeną www.thebeachboutique.lt Domeno registracija galioja iki 2023 06 04
KĄ GAUNATE:
- visas teises į e.parduotuvę, domeną, socialinius tinklus
- esamų ir galimų tiesioginių tiekėjų kontaktus
- logotipą, Canva šablonus soc.tinklams, naujienlaiškio šabloną
- jei yra poreikis, galime kalbėtis apie esamų likučių pardavimą (patikslinimas - realiu metu)
- turimus el. pašto adresus
- galima dirbti tiek B2C, tiek B2B rinkoje (ir tam pritaikyti e.parduotuvę)
- pavadinimas tinkamas darbui užsienio rinkose
PARDUODAME, NES:
- abi kūrėjos pilnai dirbame kitiems pagrindiniams pajamų šaltiniams, ir fiziškai neužtenka laiko dirbti su parduotuvės reklamomis, soc. tinklų turinio kūrimu, o toliau laikyti ir nieko nedaryti - neapsimoka.
KAINA:
- 1500 Eur (el. parduotuvė, tiekėjų kontaktai, soc. tinklų šablonai, logo, Instagram paskyra, Facebook paskyra, el.paštas)
- Už papildomą kainą galima įsigyti prekių likučius.

Panašūs skelbimai