Pereiti į pagrindinį turinį

Pelningai veikiantis vaikiškų rūbelių ir žaislų vaikams gamybos verslas

Kaina: 7500
Skelbimas perskaitytas: 937

Apie

Pasikeitus aplinkybėms šeimoje parduodamas šeimos kurtas, mylėtas ir nuo pat pirmos atsiradimo dienos sėkmingas ir pelningas verslas, kurį sudaro dvi sritys:
- kūdikiams ir mamoms skirtų prekių – čiulptukų laikiklių, kramtukų, žindymo karolių gamyba, pardavimas. Prekės gaminamos pagal griežtai nustatytus reikalavimus, kurie buvo apibrėžti bandymų laboratorijose, žaislams yra išduoti atitikties sertifikatai. Naudojamos tik sertifikuotos iš nekenskmingų medžiagų pagamintos detalės.
- kūdikiams, vaikams ir mamoms skirtų kasdienių ir proginių drabužėlių dizainas, modeliavimas, kūryba (kartu su siuvėja), pardavimas. Darbas be galo įdomus, kūrybiškas, įtraukiantis.
Daugumos parduodamų verslų pagrindą sudaro prekių perpardavimas, nuo kurio uždarbis būna labai mažas, reikia didelio sandėlio ir turima daug administracinio darbo. Mūsų sukurto verslo pagrindinės pajamos yra iš mūsų pačių kuriamų prekių, todėl uždarbis yra daug didesnis.

Verslas itin tinkamas mamoms, auginančioms vaikus, nenorinčioms ar negalinčioms grįžti į buvusį darbą. Vienas didžiausių pliusų – darbo valandos pagal galimybes. Skirstant lėšas reklamai galima reguliuoti pirkėjų srautą nuo visiško minimumo (pvz. dirbti porą valandų per dieną) iki maksimumo (pvz dirbant įprastą darbo dieną 8-17 ar ilgiau). Darbo krūvį pilnai galima reguliuotis pačiam. Beveik visi klientai – mamos, auginančios vaikus, todėl su kiekviena kliente labai lengva bendrauti ir derinti užsakymus.

Visas darbas gali būti atliekamas namų sąlygomis, tiesiog reikia turėti savo darbo stalą ir skirti vietos esamam prekėms susidėti. Darbo specifika nereikalauja didelių žinių ar įgūdžių. Viskam bus suteiktos instrukcijos. Kadangi tai yra prekės vaikams, jos turi būti gaminamos pagal numatytus standartus, kuriuos jums pateiksime raštu ir, jei reikės, apmokysime.

Parduodamo verslo privalumai ir gautinos naudos:
- 3 metus vystytas verslas ir prekės ženklas. Aukšta prekių kokybė, gera kaina, populiarus stilius, tinkantis ir patinkantis visiems. Verslas yra aktyvus, todėl jį perėmus, nereikės ieškoti naujų klientų, pardavimai vyksta kiekvieną dieną. Prekių pasirinkimas visiems metų laikams, todėl pardavimai vyskta ir pajamos gaunamos ištisus metus.
- Didmeninė ir mažmeninė prekyba. Pajamos gaunamos iš platintojų tinklo, internetinės parduotuvės Facebook ir Instagram puslapių.
- Prekių sandėlis – populiariausios prekės, detalės ir priemonės gamybai. Prekių sandėlio vertė mažmeninėje prekyboje 4500 Eur.
- Grynasis pelnas (visų pajamų ir visų sąnaudų skirtumas) siekia tarp 30-40%.
- Bendradarbiavimo sutartys (konsignacijos pagr.) su parduotuvėmis. Šiuo metu yra 6 aktyvios parduotuvės (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje), prekiaujančios mūsų gaminiais ir generuojančios pastovias mėnesines pajamas. Todėl net ir išėjus mėnesiui atostogų, jūs vis tiek gausite už tą mėnesį pajamų iš šių parduotuvių.
- Bendradarbiavimas su profesionalia siuvėja – suderintos itin geros kainos, kurios leidžia, kuriamus drabužėlius parduoti už visiems prieinamą kainą. Dėl to turime tikrai daug klientų, visi jie patenkinti ne tik kokybe bet ir kaina. Siuvama pagal užsakymą kiekvieną savaitę, todėl nebūtina kaupti didelio sandėlio.
- Šiuolaikiška elektroninė parduotuvė. Lengvai valdoma ne tik kompiuteriu, bet ir mobilia programėle. Nereikalaujanti didelių kompiuterinių žinių.
- Facebook ir Instagram paskyros – per 3 metus sukauptas nemažas kiekis aktyvių sekėjų ir pastovių klientų (virš 8300).
- Pilnai sutvarkyta SEO paieška, todėl klientai ateina į parduotuvę per nemokamas nuorodas.
- Sukurtos Google Adwords reklamos kampanijos. Įdiegtas Google Analytics.
- Nėra skolų ir įsipareigojimų. Valdyti verslui užtenka verslo liudijimo arba individualios veiklos.
- Tiekėjų sąrašas – naujam savininkui bus suteiktas visas sąrašas tiekėjų, su kuriais bendradarbiaujame. Kai kurie jų taiko nuolaidas, visi išrašo sąskaitas. Prekės yra kokybiškos ir atitinka ES reikalavimus.
- Skaidrumas – visa vystoma veikla nuo pat pirmųjų dienų buvo grindžiama sąžiningumo principu. Mokami mokesčiai, išrašomos sąskaitos.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu arba susitikimo metu.

Panašūs skelbimai