Pereiti į pagrindinį turinį

Pelningai veikiantis vaikiškų rūbelių ir akseasuarų gamybos verslas ir prekės ženklas

Kaina: 14900
Skelbimas perskaitytas: 502

Apie

Parduodamas pelningai veikiantis vaikiškų rūbelių ir akseasuarų gamybos verslas bei prekės ženklas.
Produktai yra unikalūs, gaminami partijomis pagal metų laiką ir sezoniškumą, taip pat kuriami pagal individualius užsakymus. Aksesuarai gaminami pagal griežtai nustatytus reikalavimus, kurie buvo apibrėžti bandymų laboratorijose ir kuriems buvo išduoti atitikties sertifikatai. Naudojamos tik sertifikuotos iš nekenskmingų medžiagų pagamintos detalės.
Verslas vystomas nuo 2016 rugpjūčio mėnesio, generuoja pelną po mokesčių ir yra stadijoje, kai dirbant vienam žmogui iki pusės etato metinės pajamos sieka iki 14000 Eurų.
 4 veikiantys prekybos partneriai Vilniuje ir Kaune. Partnerių tinklą galima plėsti ir šiai dienai yra susidomėjusių tapti naujais partneriais.
 Šiuolaikiška elektroninė parduotuvė su palaikymu, integruota atsiskaitymo sistema, nereikalauja IT žinių ir yra lengvai valdoma, pilnai sutvarkytas SEO.
 Sukurtos ir veikiančios Google Adwords kampanijos.
 Prižiūrėtas ir aktyvus Facebook puslapis su daugiau nei 7300 tikslinių realių sekėjų, kuris vis auga.
 Detalių ir medžiagų tiekėjų tinklas.
 Nėra jokių skolų ir įsipareigojimų. Perėmę verslą viską pradėsite pagal savo pasirinktą veiklos tipą priklausantį nuo jūsų pasirinktos vystymo strategijos.
 Pagrindinės sąnaudos neskaitant detalių, audinių savikainos ir siuvimo paslaugų, yra metinis elektroninės parduotuvės nuomos mokestis (250 Eurų/metai) bei reklamos biudžetas Facebook ir Google, kuriuos kontroliuosite patys pagal esamus pirkėjų srautus, nes būna periodų, kai be reklamos pirkėjų yra daugiau, nei galima apdoroti fiziškai užsakymų.
 Valdyti verslui šiuo metu užtenka verslo liudijimo arba individualios veiklos.
 Įsigijusiems verslą 3 mėnesius teiksime visas reikalingas konsultacijas.
 Perduosime visą turimą sandėlį ir turimas detales aksesuarų kūrimui.
Apie verslą, konkrečius skaičius, pardavimo priežastis, tolimesnę plėtra ir galimas strategijas vystyti verslą su rimtai susidomėjusiu pirkėju aptarsime susitikimo metu, po konfidencialumo sutarties pasirašymo.

Panašūs skelbimai