Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodu pelningai dirbančia buhalterines paslaugas teikiančia įmonę

Kaina: 20000
Skelbimas perskaitytas: 1436

Apie

Parduodama MB teikianti buhalterines paslaugas, bei teikianti tam tikras administravimo, tarpinikavimo paslaugas pagal sutartis. Įmonė dirbanti daugiau kaip 2 metus, solidus įdirbis, nauji klientai kreipiasi gavę rekomendacijas.
Pajamos per mėnesį: ~2200

Klientų sk.: 13

Išlaidos per mėn.: Serverio ir apskaitos sistemos nuoma apie 50 EUR + kanceliarinės išlaidos, patalpų nuoma. Buhalterinė programa veikia debesų pagrindu galimybė jungtis iš bet kurio kumpiuterio.

Kelios įmonės pastaruoju metu augo ir jau viršijo sutartyje numatymas darbų apimtis, todėl galima derėtis racionaliam kainos pakėlimui. Visus klientus aptarnauti reikia vieno buhalterio (-ės) dirbančio pilnu etatu. Tad pradžioje bus lengva perimti darbus, o vėliau, turėsit laiko priimti naujų klientų.

Kartu su įmone parduodame įmonės interneto svetainę, facebook puslapį. Tinklapis sukurtas profesionaliai, per savaitę sulaukiame naujų lankytojų. Svetainė užima aukštas vietas Google paieškoje pagal pagrindinius su buhalterija susijusius raktažodžius.

Įmonė pagal bendradarbiavimo sutartis teikia tarpininkavimo paslaugas grąža 20%, administravimas labai paprastas.

Jeigu domina – susisiekite, atsiųsime detalesnę informaciją apie pačią įmonę, klientus, darbų apimtis.
Įmonę parduodame, nes dirbame kitose srityse, neturime resursų priimti naujų klientų.
Pardavus įmonę, padėsime įsivažiuoti į darbus. Galimybė pagal atskirą susitarimą likti dirbti vadovui ir tęsti pradėtus projektus.

Atsipirkimo laikotarpis 1-2 metai.
Kreiptis Info@pelningas.lt
862023370

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai