Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas sveikatinimo prekės ženklas su el. Parduotuve. Atsiperkamumas per 2 mėn.

Kaina: 3000
Skelbimas perskaitytas: 1792

Apie

Parduodamas sveikatinimo prekinis ženklas su gamintojų kontaktais + esantis sandėlio likutis.
Projekto atsiperkamumas per 2 mėn.
Startavo vasario mėnesio gale. Apyvarta - 16 000 Eur., pelnas - 12 000 Eur.
Projektą sudaro: el. parduotuvė, pakuotės dizainai, Facebook ~ 2000 sekėjų profilių, Instagram ~ 900 siekėjų profilių, teigiami klientų atsiliepimai, atliktas išorinis SEO, dizaino medžiaga (baneriai, skrajutės ir kt.), produktų nuotraukos. Šiuo metu generuoja aktyvius pardavimus.

Projekto įgyvendinimo metu talpinti reklaminiai straipsniai populiariausiose naujienų portaluose: lrytas, delfi.lt, 15min.lt. Naudotos žinomo žmogaus rekomendacijos bei dirbta su Kauno diena. Taigi prekinis ženklas jau turi įdirbį ir yra žinomas vartotojų tarpe.

Turime išsidėręję geras sąlygas iš gamintojų (pagaminimo kaina + atsiskaitymo sąlygos). Taip pat yra suoptimizuoti siuntimo per kurjerius ir paštomatus procesai. Esame suradę tiekėjus, kurie už itin geras kainas sandėliuoja ir patys supakuoja ir išsiunčia siuntas.

Sandėlio likutis perduodamas pagal faktą už prekių savikainą papildomai.

Parduodame, nes šis prekinis ženklas buvo orientuotas tik Lietuvos rinkai. Kadangi kita dalis mūsų valdomų verslų užsienyje, tai keičiasi mūsų gyvenamoji lokacija, dėl to tampa nepatogu valdyti projektą.

Panašūs skelbimai