Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama VŠĮ "Vaikystės šilelis" - veikianti vaikų vasaros stovykla su visu priklausančiu turtu

Kaina: 285000
Skelbimas perskaitytas: 1104

Apie

Parduodama veikianti vaikų vasaros stovykla “Vaikystės šilelis” kartu su VŠĮ ir visu jai priklausančiu nekilnojamuoju turtu.

Stovykla įsikūrusi Panevėžio rajone, Karsakiškio sen., Linkės vs. – pastatų kompleksas pastatytas ant 12 ha nuosavo žemės sklypo.

PUIKUS PASIRINKIMAS NORINTIEMS PRATĘSTI SĖKMINGAI VEIKIANTĮ VERSLĄ, IEŠKANTIEMS INVESTICINĖS GALIMYBĖS BEI MYLINTIEMS VAIKUS IR SUPANČIĄ IŠSKIRTINĘ GAMTĄ.

Stovykla yra vaizdingoje atokioje vietoje, įsikūrusi ant 12 ha žemės sklypo, kuris ribojasi su Lėvens upe ir yra Žaliosios girios draustinio pietiniame pakrašty. Teritorija yra apsupta besidriekiančių miškų.
Stovykla sėkmingai veikianti jau 25 metus, 25 vasaras – patraukli ir gerai žinoma stovyklautojams. Stovykla veikia vasaros sezonu bei pritraukia vaikus ir paauglius iš visos Lietuvos.

Stovykloje pastatyta 10 gyvenamųjų poilsio namelių, kuriuose gali apsistoti iki 400 asmenų. Įrengta erdvi ir tvarkinga valgykla, kūrybinės dirbtuvės, krepšinio, tinklinio aikštynas ir futbolo stadionas. Čia organizuojamos ir vykdomos edukacinės programos, yra galimybė maudytis Lėvens upėje.

Čia dirbantys pedagogai garantuoja tinkamą vaikų priežiūrą ir auklėjimą.
Stovykla yra atokioje vietoje, visiškoje gamtos apsuptyje, tačiau nuo jos greitai ir patogiai pasiekiamas Panevėžio miestas. Pakeliui iki Panevėžio sutiksite prekybos centrus, viešojo transporto stoteles ir kitus reikalingus objektus. Iki Panevėžio vos 10 kilometrų.

Pasižvalgykite po stovyklos apylinkes jau dabar: https://www.youtube.com/watch?v=hhA81Fjo23c
Internetinis vaikų stovyklos tinklapis: https://www.vaikystessilelis.lt

Daugiau informacijos apie parduodamą verslą skelbime: https://astasamulionyte.lt/nekilnojamas-turtas/parduodamas-12-ha-kitos-p...

NT brokerė Asta Samulionytė
Tel. 86 16 07300
info@astasamulionyte.lt
www.astasamulionyte.lt

Panašūs skelbimai