Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama Limfodrenažinių Masažų ROLLER STUDIJA

Kaina: 55000
Skelbimas perskaitytas: 3697

Apie

Parduodama išpuoselėta, numylėta, sėkminga (su nuostabiais klientais) limfodrenažinių masažų studija teikianti limfodrenažinius masažus Roll ir Kompresijos aparatais, Cellogelio įvyniojimus, Miostimuliacijos paslaugas. Plačiau apie paslaugas skaitykite adresu: www.rollerstudija.lt

Išskirtinumas iš kitų panašias paslaugas teikiančių verslų, jog Studija yra prekybos centre „Vyturys“ Klaipėdoje, apsupta daugybės daugiabučių namų (šalia potencialių klientų).

Paslaugų kaina iš pirmo žvilgsnio lyginant su konkurentais gali pasirodyti šiek tiek aukštesnė, tačiau ROLLER STUDIJOJE veikia išskirtinė Lojalumo Programa, taip pat kas mėnesį skelbiamos Akcijos. Sudaryta sutartis ir su Stebby, kuri bendradarbiauja su įmonėmis, kurios savo darbuotojams skiria lėšas sveikatinimuisi.

Galimi beveik visi populiariausi atsiskaitymo būdai: Grynais, banko kortele, Internetu prisijungus per savo profilį arba perkant kaip dovaną kitam asmeniui (sudaryta sutartis su Paysera). Studija turi savo svetainę, kurios turinį gali keisti pačiam savarankiškai, jums palankiu metu, taip pat yra Facebook puslapis su daugiau nei 3600 pasekėjų, bendradarbiaujam su programuotoju, kuris prižiūri Roller IN sistemą.

Didžiausias išskirtinumas yra Roller IN sistema, kurioje valdomos procedūrų rezervacijos, vedami reikalingi paslaugoms suteikti žaliavų likučiai, įvairios statistikos (vietų užimtumas, pajamos, pardavimai, priminimai...), vedama lojalumo programa ir daug kitų dalykų, kuriuos būtų galima papasakoti susitikimo metu... Yra sukurti keli profiliai: Kliento profilis, Darbuotojo profilis, vadybininko profilis ir Administracijos profilis. Skirtingi profiliai turi skirtingą prieigą prie tam tikros informacijos.

Verslas vidutiniškai generuoja apie 3000 Eur per mėnesį. O esant dideliam klientų antplūdžiui kai kuriais mėnesiais galima gauti ir daugiau nei 8000 Eur pajamas. Be to pajamos gali būti ir dar didesnės, nes studijoje yra net 6 Roll aparatai, 2 Kompresijos ir 2 Miostimuliacijos aparatai. Dėl didelio aparatų kiekio, yra sukuriami dideli pajėgumai, galintys aptarnauti didesnį klientų antplūdį reikalui esant. Nuo pavasario šalia studijos yra įrengtos, tik dar neveikiančios, papildomos patalpos veiklos plėtrai. Viską parodyti ir papasakoti išsamiau, galime gyvai, susitikimo metu.

Įsigiję ROLLER STUDIJĄ, gausite visą sukauptą informaciją verslui vystyti. Gausite visus tiekėjų ir partnerių kontaktus. O svarbiausia, jeigu jau mąstėte apie panašaus verslo įkūrimą, jums nebereikės pradėti nuo nulio, o tik tobulinti ir vystyti jau esamą ir pilnai veikiantį verslą.

Parduodu dėl asmeninių priežasčių, kurias galiu įvardinti tik rimtam-nuostabiam pirkėjui :)

Panašūs skelbimai