Pereiti į pagrindinį turinį

PARDUODAMA INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ ĮMONĖ

Skelbimas perskaitytas: 799

Apie

Teikiamų paslaugų spektrą apima verslo valdymo sistemų, elektroninės komercijos projektų, interneto projektų kūrimas, skaitmeninės strategijos rengimas ir įgyvendinimas, skaitmeninis dizainas, talpinimo paslaugos.

Įmonės veikla neapsiriboja tik išorinių paslaugų teikimu. Sukurti perspektyvūs didmeninės prekybos valdymo, klientų ir paslaugų valdymo programiniai produktai, kuriuos galima pristatyti rinkai bei sėkmingai vystyti jų pardavimo procesą ir generuoti papildomas pasyvias pajamas.

Įmonė yra sukūrusi ir savo veikloje naudoja individualią turinio valdymo sistemą, kuri užtikrina didesnį projektų saugumą ir paprastesnę jų plėtrą.

Parduodama įmonė yra subūrusi energingą profesionalų komandą, kuri sugeba įgyvendinti sudėtingus ir modernius skaitmeninius sprendimus. Šiuo metu įmonėje dirba 10 darbuotojų (7 iš jų dirba pagal darbo sutartis, likę – nuolat laisvai samdomi).

Įmonės veikla yra tvari (įkurta 2003 m.) ir jos pelningumas stabiliai auga. 2015 m. pelnas sudarė apie 30 tūkst. eurų, o 2017 m. – daugiau kaip 50 tūkst. eurų.

Galimas dalinis atsiskaitymas Ethereum arba Bitcoin kriptovaliutomis.

Panašūs skelbimai