Pereiti į pagrindinį turinį

Originaliu vardiniu drabuziu parduotuve

Kaina: 35.000 EUR
Skelbimas perskaitytas: 3133

Apie

SKUBIAI!!!Parduodama pelningai veikianti vardinių drabužių parduotuvė (visi drabužiai originalūs), neturinti skolų. Parduotuvė yra įsikūrusi Vilniaus senamiestyje, geroje strateginėje vietoje, geras privažiavimas, dideli vitrininiai langai į gatvės pusę, kuria juda dideli srautai žmonių. Parduotuvės plotas yra 70 kv.m. Patalpos yra šiuolaikiškai įrengtos, yra sandėlys, matavimosi kabina, atskiras tualetas, virtuvėlė. Pardavimo salė susideda iš dviejų dalių, yra galimybė dalį patalpų subnuomoti. Parduotuvėje taip pat yra įrengtas modernus ir gražus apšvietimas.
Verslo ženklas yra gerai žinomas Lietuvoje, apie šią parduotuvę yra parašyta daug publikacijų ir straipsnių Lietuvos spaudoje - Delfi žurnalas žmonės, Laima, Stilius, lrytas.lt, ltlife.lt. Dalyvavome įvairiuose drabužių pristatymuose. Šiuo metu mūsų drabužiai puošia laidos Balsas dalyvius visose Baltijos šalyse. Įmonė strategiškai paskirsčiusi pajamas parduotuvės reklamai.
Parduotuvė yra vertinama, todėl mūsų klientai yra uždirbantys daugiau negu vidutines pajamas, bei žinomi Lietuvos asmenys. Yra galimybė vystyti šį verslą: filialai, prekybos centrai ir t.t. Parduotuvės prekinis ženklas yra užpatentuotas visoje Europos Sąjungoje.Turime daug „Facebook“ gerbėjų, internetinę svetainę, kurią galima lengvai perprogramuoti į elektroninę parduotuvę.
Parduotuvėje dirba tik profesionalūs darbuotojai, išmanantys mados tendencijas, bei prekės ženklus. Po pardavimo apmokysime dirbti, nurodysime tiekėjus, dizainerius ir klientus.
Į parduotuvės kainą įeina prekės, prekybinė įranga, manekenai, pakabos, kabyklos, kasos aparatas, internetinė svetainė, tiekėjų, dizainerių ir pastovių pirkėjų kontaktai, bei komercinės rinkodaros detalizacija. Patalpų nuomos sutartis pasirasyta iki 2018 metų, su galimybe prasitesti. Detalesnė informacija suteikiama rimtai susidomėjusiems.

Panašūs skelbimai