Pereiti į pagrindinį turinį

Labai pigiai baldų gamybos verslas

Kaina: 11000
Skelbimas perskaitytas: 933

Apie

Labai pigiai parduodamas pilnai sukurtas baldų gamybos verslas su elektronine parduotuve, kuri yra prijungta prie visų Lietuvos bankų. Šis verslas puikiai tiks žmonėms, kurie nori dirbti sau ar susikurti dar vieną papildomą naują verslą ir pinigų šaltinį. Įsigiję šį verslą galėsite iš karto pradėti dirbti ir gaminti baldus. Gausite didelį kiekį jau pagamintų baldų, kurių vertė yra virš 2000 eur. Tai amžinas verslas, baldų visada reikėjo ir reikės.

Iš praktikos sakau, jog įsigydami jau sukurtą sistemą nuo a iki z, smarkiai sutaupysite laiko, pinigų, nervų ir sveikatos, nes nereikės ieškoti vidury darbų, kur dingo programuotojas su jūsų pinigais, nereikės domėtis įranga, ieškoti tiekėjų, daryti fotosesijų, video filmavimų, derinti su dešimt skirtingų specialistų.

Šiaip yra parduota jau apie dešimt stalų po 400 eur. už vienetą ir 8 konsolinių staliukų po 200 eur. Tai sudaro apie 5600 eur. apyvartą. Parduota per kelis mėnesesius. Žmonių atsiliepimai yra superiniai.

Labai mažos verslo išlaidos. Dideli ir geri antkainiai. Sutaupysite gerus metus ar du laiko, kuriant viską nuo nulio.

Gausite pilnai paruoštą verslo sistemą su visomis elektroninėmis parduotuvėmis, visa reikalinga įranga baldų gamybai bei tiekėjų kontaktais, kurie yra iš Lietuvos bei Lenkijos.

Turiu grafinio dizaino verslą. Šį VienetiniaiBaldai.lt kūrėme bendrai su visa komanda apie pusę metų. Tiek kiek kainavo laiko ir lėšų sukurti šį projektą niekada man neatsipirks.

Trumpai apie tai ką gausite

- Gausite elektroninę parduotuvę adresu: www.VienetiniaiBaldai.lt , kuri yra pritaikyta tiek kompiuteriams tiek mobiliesiems telefonams.
Parduotuvė yra surišta su visais Lietuvos bankais.
- Gausite visą sandėlį, kurį sudaro jau pagaminti baldai, kurių vertė yra virš 2000 eur.
- Ypatingai paprastas parduotuvės valdymas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo tai paprastas dalykas, tačiau tam paskyrėme labai daug laiko. Apsipirks net ir pirmą kartą internetu perkantis žmogus.
- Profesionalus puslapio dizainas sukurtas.
- Gausite profesionalų prekinį ženklą bei visus failus, brendbooką (firminio stiliaus gaires), kurių pagalbą galėsite gamintis reklamą ant kepurėlių, marškinėlių automobilių ar kur tik užsigeisite.
- Buvo surengtos profesionalios produktų fotosesijos.
- Gausite profesionalius pristatomuosius video apie parduodamus baldus bei pačią veiklą.
- Labai lengvas užsakymų valdymas ir administravimas.
- Sukurti praktiškai visi populiariausi socialianiai tinklai bei nupiešti jų dizainai: TikTok, Instagram, facebook.

Trumpai pakalbėkime apie įrangą.

- Gausite visus įrankius ir darbastalį, kurie yra pavaizduoti nuotraukoje.
- Beveik visa įranga yra praktiškai nauja, buvo naudota itin mažai.
- Gausite Bassey vamzdinius spaustuvus.
- Dewalt tiesaus pjovimo stakles.
- Dewalt šlifavimo aparatą.
- Labai daug įvairiausių matavimo priedų bei kitos įrangos.
- bei daug kitos įrangos, kurią gausite įsigiję.

Kodėl parduodu verslą?

Pasistačiau namą ir visa idėja buvo savo garaže pabėgti nuo darbo prie kompo ir savaitgaliais gaminti baldus, ta visa baldų gamyba veikia kaip meditacija. Labai ramina ir gaminant pasimiršta viskas.

Pardavimo priežastis yra gana žmogiška ir paprasta. Turiu kelis verslus, du vaikus - vienas jų vos kelių mėnesių, tai jeigu trumpai, tiesiog neužtenka parako ir laiko viskam atlikti. Norisi su vaikais pabūti, padėti žmonai, nes praktiškai manęs namuose nėra, o kai būnu namuose tai užsidarau į garažą ir gaminu baldus, dėl to tiesiog nusprendžiau savo svajonę parduoti kitam.

Kontaktai:

Pardavęs verslą skelbimą nedelsiant ištrinsiu, tol kol skaitote šį skelbimą tol jis nėra parduotas.
Skambinkite Jums patogiu laiku.
Telefono numeris: +370 602 79220
El. paštas: Info@tjdizainas.lt

Panašūs skelbimai