Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip uždirbti per būsimą krizę

Kaina: 19
Skelbimas perskaitytas:

Apie

Sveiki, turiu milijono eurų vertos informacijos (3 patarimai kaip uždirbti per būsimą krizę) :
1. Investuokite į auksą/sidabrą dabar (ypač sidabrą).
Youtube "Silver prices will skyrocket" - jau dabar dauguma sidabro monetų yra išpirktos parduotuvėse ir yra informacijos, kad mėnesių bėgyje sidabro iš viso nebeliks (Youtube "Comex is running out of silver) - tada sidabro kainos sprogs į viršų daug kartų. Ateities skaitmeninės valiutos bus paremtos auksu ir sidabru ir kai šita informacija bus paskelbta visuomenei sidabro ir aukso kainos dar labiau sprogs į viršų. Yra informacijos, kad sidabro kainos gali kilti nuo 30 eurų už unciją iki 500 ar 1000 ar 2500 ar net 5000 eurų.
2. Turiu daug kartų vertingesnį patarimą nei auksas ir sidabras - aš žinau, kas bus naujųjų pasaulio skaitmeninių valiutų CBDC technologijos variklis. Jeigu į tai investuosite dabar jūs galite gauti tūkstančiais kartų didesnį pelną nei investavote. Gali būti, kad užtenka 10-20 eurų protingos investicijos per būsimą krizę, kad taptum milijonieriumi (yra taip buvę su investicijomis). Kadangi ši informacija yra be galo vertinga aš už ją imu 19 EUR mokestį. Jeigu nepasitikite manimi galite investuoti tik į auksą ir sidabrą, bet ten pelnas bus žymiai mažesnis.
3. Taip pat norėjau įspėti, kad tradicinės investicijos tokios kaip nekilnojamas turtas ir akcijos yra šiuo metu labai pavojingos dėl susidarusių burbulų, kurie bet kurią dieną gali sprogti. Net pinigai banke nėra saugūs dėl galimos hiperinfliacijos (gali būti ir defliacia prieš tai) bei galimos bankų "Bail-in" procedūros per būsimą krizę kai bankai gali išduoti jums kokių beverčių akcijų vietoj pinigų (vyriausybės gali ir negelbėti bankų šį kartą).
Jeigu norite tapti mano klientu ir investuoti į skaitmeninės valiutos technologija su galima tūkstanteriopą investicine grąža prašau susisiekite su manimi elektroniniu paštu vpvpvp2121@gmail.com arba telefonu 860273347 (bet kurią dieną nuo 10 val iki 21 val (išskyrus šeštadienį). Galima skambinti ir sekmadienį). Tapę mano klientu gausite papildomai daug itin įdomios informacijos susijusios su dabartiniais ir būsimais laikais. Ačiū.

Panašūs skelbimai