Pereiti į pagrindinį turinį

Investicijos į nekilnojamą turtą be rizikos

Kaina: Sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 506

Apie

Siūlome investuoti į nekilnojamą turtą be rizikos arba paversti turimą nelikvidų turtą pajamas nešančia investicija. O gal tiesiog norite padidinti nekilnojamo turto pasyvias pajamas. Tai gali būti butas, loftas, viešbutis, sodybą, sklypas.

Atliekame nekilnojamo turto patalpų paskirties keitimo ir rekonstrukcijos procedūras. Nelikvidų turtą paverčiam pajamas nešančia investicija.

Investuojame į žemės sklypus, keičiame sklypų paskirtį, atliekame detaliuosius planus, sutvarkome visus reikalingus dokumentus.

Turite nenaudojamą nekilnojamą turtą? Galbūt pastatas nėra gyvenamas ar netinkamos eksplotacinės būklės. O gal tiesiog norite pasyviai ir be rizikos investuoti.

Investiciją apsaugome nekilnojamo turto įkeitimu. Siūlome tik likvidžias investicijas, įkeičiam/perleidžiam turtą, kurio vertė, įkeitimo momentu, rinkoje būna didesnė nei investuojama suma net iki 50%.

Per daugiau nei 10 metų apjungėme profesionalus ir patirtį, puikiai valdome riziką, žinome kaip per krizę valdyti pajamas ir turtą. Susisiekite ir detaliau parodysim ir paaiškinsime kodėl investicija yra visiškai saugi net ir krizės metu.

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai