Pereiti į pagrindinį turinį

Garantuota Investicija į žemės ūkio veiklą "Natura2000"

Kaina: 

 91000 eu
Skelbimas perskaitytas: 2492

Apie

Siūlau realia, garantuota investicija- 32 hektarus žemės ūkio paskirties perspektyvų žemės sklypą. Sklypą galima naudoti žemės ūkio veiklai ir tuo pačiu pritaikyti rekreacijai (ekotrizmui). Masyvas turi natūralių senvagių kurias galima įžuvinti. Vienas sklypo kraštas1700 metrų ribojasi su upe Indraja . Upė srauni ir skaidri, niekada neužlieja sklypo.Norėdami pasistatyti sodybą, tikrai rasite tobulą vieta.
 Sklypo ekonominė nauda:

1. 2019 metais masyvas įtrauktas į šlapynių tvarkymo programą, dokumentuose pažymėtos pelkės visiškai sausos. Natūroje ten nieko panašaus į pelkės, visur aliuvinės pievos,sklype prieš 35 metus pastoviai šienaudavo. Šiuo metu išmoka už 1ha = 208 eurai (galima leisti nuganyti gyvuliams),labai patogus variantas laikyti danielius,elnius ar kažka pan. arba susitarti su ūkininku,kad nuganytu.
2. + 2020 08 metais sklypas itrauktas į Prancuzijos ir Lietuvos bendra projektá “Gausiai žydinčių natūralių pievų išsaugojimas” išmoka už 1ha = 142 eurai
3. + Nepalankios ukininkauti vietovės išmoka už 1ha = 61 eurai
4. + 2022 metais numatomos išmokos už pelkių-šlapynių išsaugojima x eu už ha.
5. + Sklypas įtrauktas į “EU Bendrijos svarbos natūralios buveinės”kodu-6450 plotus.
6. + Jei šitame sklype pradėtumėte ūkininkauti, tai dar prisidetu pirmieji jauno ūkininko ha,žalinimo išmoka ir t.t.
Nuo 2022 metų išmokos ženkliai didės.
 Sklypas turi daug malkinės medienos. Visa mediena galima pilnai tvarkyti,nes visur pažymėti krūmai ne miškas,jokiu apribojimu nėra.Susitvarkysite plotus ir iki gruodžio 1d. pranešite VIC,tada galėsite perkaičiuoti savo deklaruojamus plotus ir užsisakyti naujus geodezinius matavimusi. Tai puikus investicinis projektas. Ruoškitės 2021-2027 ES finansinei programai.
Galutine Kaina suderinsime .Su rimtu pirkėju rimtai paderinsime kaina.
Daugiau foto:
https://www.aruodas.lt/sklypai-rokiskyje-guciunu-k-parduodu-32-hektarus-...
Jei turite klausimu skambinkite Tel.869988757 , rašykite - 2020organic@gmail.com

Panašūs skelbimai