Pereiti į pagrindinį turinį

Aukcioninių skelbimų portalas + dropshipping

Kaina: 15000
Skelbimas perskaitytas: 1512

Apie

Parduodamas naujai, pagal specialius reikalavimus sukurtas, skelbimų/AUKCIONŲ portalas. www.pirksiulyk.lt Pagrindinis šios svetainės tikslas yra leisti vartotojui įkelti skelbimą aukcioninio tipo būdu, t.y. nustatyti pradinę prekės kainą, ir leisti kitiems vartotojams siūlyti savo norimas kainas realiu laiku, didžiausią kainą pasiūlęs pirkėjas laimi parduodamą prekę.

Pagrindiniai puslapio privalumai:

1. Paprastas, pagal užsakymą darytas puslapio dizainas, kuris leidžia vartotojui lengvai naršyti esamus skelbimus.
2. Automatizuota aukcionų sistema, kuri leidžia vartotojui realiu laiku siūlyti savo norimą sumą ant kito vartotojo skelbimo.
3. Pinigų rezervavimo sistema – apsauga nuo apgavysčių. Laimėjus aukcioną, ir atsiskaitant per mūsų svetainę, pardavėjas negaus pinigų, kol pirkėjas nepatvirtins prekės gavimo. (Jūs pasiimate komisinį mokestį nuo skelbimo)
4. Skelbimų iškėlimo sistema. Norint iškelti skelbimą, vartotojas turi nusipirkti iš svetainės esamų taškų.
5. Pajungta „dropshipping“ sistema. Tai papildomos pajamos platinant prekes, kurioms nereikia sandėlio. Yra pasirašyta partnerystė su patikimais tiekėjais, žinomais visame pasaulyje.
6. Automatiniai pranešimai į vartotojo pašto dėžutę (Aukciono laimėjimas, prekės nupirkimas ir t.t)
7. Visą turinį galinti valdyti Admin panelė, kurioje galėsite matyti visus esamus užsakymus, skelbimus, vartotojus bei visą svetainėje esančią informaciją, ją koreguoti bei keisti pagal savo poreikius.

Tai yra tik pagrindinės svetainės funkcijos. Portalas yra naujai sukurtas ir publikuotas tik prieš dvi savaites, labai potencialus, nes per šitą laikotarpį sulaukė gana didelio susidomėjimo iš esamų vartotojų.

Susisiekti galite: savickasminijus1@gmail.com
Arba
Rašydami žinutę 860560288

Norite įsigyti verslą? Trūksta lėšų? Gaukite paskolą verslo įsigijimui su NT įkeitimu

 

Panašūs skelbimai