Pereiti į pagrindinį turinį

Vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio lazerinės estetikos studija

Skelbimas perskaitytas: 412

Apie

Parduodama veikianti pirma tokio tipo lazerinės estetikos studija Lietuvoje, kuri specializuojasi išskirtinai tik vienoje estetinės medicinos srityje - kūno plaukelių šalinime. Paslaugos teikiamos profesionaliu, medicininiu ir išskirtinai kūno plaukelių šalinimui sukurtu lazeriu. Tai vienas geriausiai parduodamų lazeriu pasaulyje, labai mėgstamas ir vertinamas visų gydytojų ir pacientų. Studija įkurta labai patogiojo miesto dalyje, centre. Nėra problemų su automobilių statymu (nemokamai). Verslas parduodamas kartu su visa darbui reikalinga įranga, licencijomis. Studijoje dirba gydytoja dermatologė, kuri puikiai išmano savo darbą, turi labai daug patirties šioje srityje ir yra itin vertinama ir mėgiama jau esamų studijos klientų. Jau turimas tikrai nemažas klientų ratas, kuris kiekvieną mėnesį vis plečiasi.
Yra sukurtas įmonės logotipas, reklaminiai lankstinukai (lietuvių; rusų kalbomis), vizitinės. Įmonė turi internetinį puslapį, aktyvią facebook paskyrą. Vykdomas bendradarbiavimas ir su kitomis įmonėmis.
Tai puiki galimybė išreikšti save šiek tiek kitokio pobūdžio grožio srityje. Labai greitai Lietuvoje tai taps tokio pat būtinumo procedūra, kaip depiliacija vašku, ar cukrumi. Kadangi pasaulyje jau seniai niekas savęs nevargina tokiomis procedūromis, estetinėje medicinoje lazerinė epiliacija yra paslauga Nr. 1. Skaičiuojama, jog tai pats pigiausias ir pats patogiausias nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdas.

Išsamesnė informacija telefonu.

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €