Pereiti į pagrindinį turinį

Telo.lt specialistų katalogas

Kaina: 3000
Skelbimas perskaitytas: 563

Apie

Vasaros viduryje startavęs interneto projektas ieško naujų šeimininkų.

Telo, tai specialistų tinklas, skirtas tiek įmonėse ar individualiai dirbantiems specialistams, tiek studentams ieškantiems praktikos.

Vizija - visų sričių specialistų katalogas internete, suteikiantis galimybę surasti bet kokį reikalingą specialistą įdarbinimui įmonėje, individualiam samdymui ar konsultacijoms.

Misija - teikti darbo pasiūlymus ir individualius užsakymus kataloge užsiregistravusiems specialistams.

Galimi uždarbio būdai:
> Darbo skelbimai. Vidutinė vieno darbo skelbimo kaina kituose interneto protaluose yra nuo 100 iki 350lt/mėn. Didžiausi darbo skelbimų portalai Lietuvoje turi apie 7000 darbo skelbimų, todėl tai yra pakankamai stipri rinka šiam interneto projektui.
> Papildomos funkcijos. Yra galimybė suteikti vartotojui papildomų funkcijų ir taikyti mėnesinį mokestį. Šios funkcijos galėtų būti: darbo pasiūlymų prenumerata, anketos peržiūrų rodymas, specialisto anketos iškėlimas į sąrašo viršų.
> Reklaminiai plotai.

Šiam projektui atlikome SEO optimizacija ir pasiekėme gerų rezultatų. Telo šiuo metu yra 9-11 pozicijoje pagal šiuos raktinius žodžius:
"darbo skelbimai", "darbo pasiūlymai"
Šie raktiniai žodžiai yra vieni populiariausių Lietuvoje. Per mėnesį jie sugeneruoja net 40 000 lankytojų. Todėl patekus į Top5 ar Top3 bus užtikrintas solidus lankytojų srautas be papildomos reklamos. Mūsų skaičiavimais ši investicija kainuotų dar apie 700-1000Lt. Suteiksime seo optimizacijos specialistų kontaktinius duomenis, kurie dirbo su šia interneto svetaine - tolimesnių darbų pratęsimui.

Tai jau turintis rinką ir verslo modelį projektas, tereikia įdėti darbo tobulinant jo paslaugas ir laukti seo optimizacijos rezultatų.

Projekto techninė pusė:
Ruby on Rails karkasas, PostgreSQL duomenų bazė. Facebook integracija (Puslapis https://www.facebook.com/telo.lt). www.mandrill.com el. laiškams siųsti.

Šį projektą norime perleisti kitiems šeimininkams dėl laiko trūkumo. Šiuo metu vystome tokius projektus kaip StarterPad ir StartupDilemma, kuriems ir skiriame visus laiko resursus.

Projekto kaina 3000Lt (reali šio projekto vertė apie 9tūkst.)

Telo jau turi virš 700 registruotų specialistų ir 214 pilnai užpildytų anketų.