Pereiti į pagrindinį turinį

Pramogų sferoje veikiantis verslas

Skelbimas perskaitytas: 350

Apie

Dalinai arba pilnai parduodama paslaugų įmonė, savo veiklą vykdanti laisvalaikio ir pramogų sferoje.
Įkurta 2009 metais pristatė naują verslo koncepciją Lietuvoje. Šiuo metu dirba 2 darbuotojai + direktorius. UAB parduodama be skolų, su modernia internetine svetaine ir blog‘u su turinio valdymo sistema, vidinis klientų ratas, pardavimų valdymo sistema internete, prekių platinimo sutartis su didžiuoju prekybos centru nuo 2010 m. (jokios rizikos, reprezentuoja > 50% pardavimų), patikimų tiekėjų sutartys, teigiamas, orginalus rinkodaros įvaizdis. Bendrovė turi labai ribotas struktūrines (pastoviosios) išlaidas (daugiausia darbo užmokestis), komercines paslaptis. Grynasis pelnas 2012 metais siekė 30,000 Lt, visos pradinės investicijos jau kompensuotos.
Pirkėjui siūlome perduoti savo žinias ir patirtį (supažindinimas gali trukti nuo 3 iki 6 mėnesių, kol Jūs patys pilnai perimsite verslą).
Pardavimo priežastis: dabartinis savininkas neturi reikiamo verslo tinklo, kuris padėtų įgyvendinti šį ryžtingą verslo planą.
Gali būti parduodama visiškai ar iš dalies (51-100%). Orientacinė kaina: 200 000 Lt. Sprendimo data 2013 birželis. UAB Orixel yra įgaliotas tarpininkas derėtis dėl verslo pardavimo. Dėl klausimų susijusių su sąžiningumu ir konkurencijos pranašumo apsauga bei kita informacija, prašome siųsti el. laišką, aiškiai nurodant savo interesus.

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €