Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodu motociklų prekybos ir remonto verslą

Kaina: Sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 1747

Apie

Parduodu motociklų, mopedų, motorolerių jų dalių, aksesuarų ir serviso verslą Kauno mieste. Parduotuvės/serviso patalpos yra nuomojamos, geroje strateginėje ir šiam verslui įdirbtoje vietoje, gerai matomos iš judrios gatvės pusės, priešais automobilių stovėjimo aikštelė. Kaip hobis, šis verslas Kauno mieste, pradėtas plėtoti nuo 2008 metų, tad įdirbis ir klientų ratas yra nemažas.

Verslas yra veikiantis su apmokytais darbuotojais, prekėmis ir įranga be skolų. 90% prekinių ženklų atstovaujame patys, todėl kartu parduodami ir išskirtinai Lietuvai bei kai kurioms Baltijos šalims atstovavimo kontraktai.

Yra veikianti internetinė parduotuvė, kuri per dieną, sezono metu, generuoja nuo 200 lankytojų, maksimalus skaičius šiais metais 798 lankytojai per dieną. Internetinės svetainės lankytojų skaičius kas metai auga po 38%. Prekyba internetu sudaro 53% visos mėnesinės apyvartos. Yra išpirkti atstovaujamų prekinių ženklų domenai, kurie nukreipti į internetinę svetainę.

Kas metai perkami ir analizuojami naujų motociklų ir motorolerių pradavimų Lietuvos rinkoje duomenys. Su atstovaujamais moto gamintojais esame 5-ti rinkoje pagal metinius parduotus kiekius, turime 9% Lietuvos rinkos dalies.

Prekių asortimentas įvairus – nuo vidutinio iki brangaus segmento, 1562 pozicijos. Sandėlyje yra 7188 vienetai prekių, tame tarpe ir motociklai, mopedai, motoroleriai. Yra įdiegta prekių skenavimo įranga sujungta su sandėlio apskaitos programa.

Suderintas verslo modelis ir sudarytos sutartys su logistikos kompanijomis, kurios pristato klientams motociklus, mopedus, motorolerius bei kitas prekes į kliento nurodytą vietą.

Visi esamų klientų CRM duomenys, kontraktai, atstovavimo teisės, domenai, prekiniai ženklai, prekės, prisijungimai prie tiekėjų prekių serverių, telefono abonentas parduodami kartu su verslu.

Panašūs skelbimai