Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodu konsultacijų svetainę – vienintelę tokią Lietuvoje

Kaina: 19900 Lt
Skelbimas perskaitytas: 638

Apie

Sveiki!
Parduodame internetinę svetainę www.pataria.lt. Tai neturinti analogų Lietuvoje svetainė, galima sakyti, pats naujausias minties produktas. Svetainės paskirtis – teikti konsultacijas internetu fiziniams ir juridiniams asmenims. Konsultacijų sritys gali būti pačios įvairiausios: teisė, buhalterija, finansai, psichologija ir kitos. Svetainė suveda konsultantą ir konsultacijos reikalingą klientą nuotoliniu būdu, per internetą. Esant reikalui, gali būti neapsiribojama konsultacija, o ruošiami įvairūs klientui reikalingi dokumentai. Svetainėje gali dirbti keli ar keliolika konsultantų ir vienu metu aptarnauti keliolika klientų. Konsultacijos užsakymo ir sujungimo procesas maksimaliai automatizuotas. Klientas per keletą minučių gali išsirinkti konsultantą iš kelių galimų, pasirinkti konsultacijos laiką, užsiregistruoti konsultacijai, apmokėti, gauti sąskaitą-faktūrą, parašyti žinutę ir ramiai laukti, kad sistema jį sujungs su konsultantu. Konsultantas iš anksto sustato savo darbo grafiką, žino, kas ir kokiu laiku užsiregistravo konsultacijai, gali perskaityti atsiųstą klausimą-žinutę, pasiruošti konsultacijai. Atėjus nustatytam laikui, sistema juos sujungs vaizdo ryšiu. Svetainėje įdiegta konsultacijų apskaita, numatyti atvejai, kada kliento pinigai automatiškai sugrįžta klientui.
Svetainės veikimas išbandytas praktiškai. Ji jau veikia. Tolesni žingsniai – ja naudotis visa apimtimi, pritraukti klientų, žodžiu, vystyti konsultacinių paslaugų verslą.
Svetainę jau žino Google paieškos sistema – pagal raktinius žodžius „Teisės konsultacija“, “Teisininko konsultacija“, „Advokato konsultacija“, "IT konsultacija", "Buhalterio konsultacija" svetainę rasite pirmame puslapyje. "Psichologo konsultacija" - antrame psl.
Tikriausiai Jums kilo visai suprantamas klausimas, kodėl mes svetainę parduodame. Atsakysiu, mūsų tikslas buvo įgyvendinti originalią idėją, tuo metu ir pasaulyje dar negirdėtą, – sukurti tokią svetainę. Darbai užtruko daugiau kaip metus. Dabar, kai tikslas jau pasiektas, svetainė sukurta, mums toliau neįdomu ja naudotis, kaip priemone konsultacijoms teikti. Norim perduoti ją tiems, kas užsiima konsultacijų paslaugomis, o patys imtis kitų IT projektų.
Įsigiję šią svetainę, įgysite konkurencinį pranašumą, galėsite suteikti daugiau paslaugų.
Preliminari svetainės kaina 19 900 Lt.
Pagarbiai
Gediminas Galinis
UAB Menai, Direktorius

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €