Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas veikiantis maisto produktų BE KONSERVANTŲ gamybos verslas su patalpomis

Kaina: 554000
Skelbimas perskaitytas: 617

Apie

Parduodamas veikiantis perspektyvus ekskliuzyvinių maisto produktų BE KONSERVANTŲ gamybos verslas su patalpomis

Pageidaujame verslą parduoti be įmonės, bet esant pageidavimui, galima ir su įmone (su papildomomis sąlygomis). Į parduodamą verslą be įmonės įeina:
- 161 kv.m. naujai, moderniai įrengtos patalpos Vilniuje, senamiesčio pakraštyje, Raugyklos g., su šiuolaikiniu autonominiu šildymu (šilumos siurbliai „oras-oras“ - išlaidos šildymui vos pora šimtų litų per mėn.), su „Alasca“ rekuperacine vėdinimo sistema. Patalpose įrengtas ofisas, gamybos patalpos (turinčios visus reikalingus leidimus gamybai), poilsio kambarys, sandėliai, WC su dušu.
- Visa gamybai reikalinga įranga, įrenginiai, inventorius (nuo gamybos įrangos iki sandėlių stelažų).
- Autorinės gaminių receptūros, technologiniai procesai, kita reikalinga susijusi dokumentacija, interneto svetainė ir t.t.
- Perleidžiamos neterminuotos ilgalaikio bendradarbiavimo sutartys su pastoviais, stabiliais mūsų produkcijos pirkėjais (Maxima, Rimi Vikio parduotuvių tinklas, Žemaitijos pieno firminės Džiugo parduotuvės, Bio salos, Majų parduotuvių tinklas ir kt.), jei verslas perkamas be įmonės (mūsų pastangomis visų pirkėjų sutartys su mūsų įmone bus perrašytos su Jūsų įmone).

Įmonės vidutinis metinis apyvartos augimas ~51%. Kaina nurodyta be mokesčių. Kaina su mokesčiais 650.000,-Lt.

Visais papildomais klausimais maloniai prašome kreiptis tel.