Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas Kavos ant ratu verslas (Smart automobilis)

Kaina: 25000
Skelbimas perskaitytas: 3638

Apie

Parduodamas visiskai naujas kavos verslas su italisku kavos aparatu. Aparatas yra dvieju grupiu kavos Astoria Gloria AEP pilkos spalvos, puikiai atrodo ir tarukia zmoniu aki. Automobilis Smart yra apklijuotas specelia reklama kuri issiskiria is minios. Zmones labai pastebi ir tikrai nepraeina pro sali. Automobilyje yra sumontuota duju iranga, kurios reikia kavos aparatui, taip pat vanduo, kuris reikalingas kavos gamybai.

Si kavos aparata galima panaudoti mobiliam kavos verslui: kavos automobiliui arba kavos dviraciui. Galima gaminti kavą visiškai be išorinių energijos šaltinių (tai reiškia, kad Jums nereikės jokios papildomos elektros, vandentiekio ar kanalizacijos pasijungimo). Pats kavos aparatas kaista nuo dujų. Todėl Kavos automobilis arba kavos dviratis yra labai lankstūs ir mobilūs. Prekybą galima vykdyti pačioje palankiausioje vietoje: prie jūros, renginiuose, parkuose, judriose žmonių būrimosi vietose, sankryžose, metro stotelėse, prekybos centruose.
Kavos puodelio savikaina Lietuvoje, įvertinus visas išlaidas žaliavų, pakuotės, energetinius ir darbo užmokesčio sąnaudas sudaro trečdalį nuo pardavimo kainos, tarkim jei kavos puodelį pardavėte už 3 litus , tai 1 litas yra jo savikaina.
Įrangos našumas į valandą galima pagaminti apie/virš 250-300 puodelių kavos dirbant maksimaliu apkrovimu.
Su siuo kavos aparatu galite dirbti kaip autonominė kavinė, kuriai nereikia jokio išorinio elektros, vandentiekio ir kanalizacijos pajungimo.

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €