Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas elegantiškų vidutinės-aukštos klasės pokylių salių ir maitinimo paslaugų verslas su labai ilga teigiama patirtimi

Kaina: sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 476

Apie

3 atskiros salės jungiamos tik bendros baro erdvės.
2 išėjimai todėl gali nekliudomai būti skaidomos salės 2-3 nesusijusioms asmenų grupėms priklausomai nuo šventės tipo.
80 sėdimų vietų + scena muzikantams ar pranešėjui + erdvė šokiams + galingas kondicionavimas (šildo/šaldo)= "didžioji" salė. Visa siena per ilgį - aukšti langai. Skersinės sienos - su facetuotais, pakabinamais veidrodžiais elegantiškai papildančiais salę.
68 sėdimos vietos + zonavimas scenomis + lounge zona + atskiras san mazgas + paradinis įėjimas + didžiulis LED LCD Sony TV su TEO televizija, karaoke ir didelėmis Multimedia galimybėmis + veidrodinė siena + fototapeto siena - "ramioji" salė.
35 sėdimos vietos + labai šviesu + galingas kondicionavimas (šildo/šaldo) + veidrodžiai - "Desertinė" salė.

Visose patalpose saikingai dekoruota gėlėmis, pačiose salėse naudojamos medžiagos - aukštos klasės su gerais nenusidėvėjimo parametrais ir labai malonia, 2013-ųjų stiliaus, klasikine estetika.

Taip pat visos durys, sieninės pakabos, baro erdvės profesionaliai sendintos aukščiausios klasės medžaigomis 2012-ais metais.

Dideli gamybiniai pajėgumai maitinant gamyklas ar darant išvežamuosius patiekalus. Lengvai gaminti galima šventėms su 200 svečių. Yra visa tam reikalinga, galinga 3 fazių įranga, nerūdijančio plieno stalai.

Naudojamas kompiuterizuota apskaita, kasos aparatas su liečiamu ekranu, galima parduoti su gamybos technologijomis.

Dėl itin aukšto kainos ir kokybės santykio žymūs žmonės atvyksta švęsti iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų. Turėdami ir daugiau sėkmingų verslų šį norėtume perleisti į kitas rankas.

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €