Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodamas dizainerių kurtų drabužių verslas

Kaina: 25000
Skelbimas perskaitytas: 462

Apie

Coo Culte – tai europietiškas išskirtinių, limituotų dizainerių kurtų drabužių prekės ženklas. Coo Culte buvo sukurtas 2009 metais Latvijoje. Coo Culte nuolat vystosi, kaskart kuria aktualiausias laikui kolekcijas. Visos kolekcijos yra skirstomos į dvį kryptis: casual rūbai ir proginės suknelės. Coo Culte pagrinde kuria iš trijų medžiagų rūšių – vilna, eko oda ir nėriniai, kuriuos yra įsigyjamos iš geriausių Prancūzijos ir Italijos gamyklų, kuriu klientų tarpe yra tokie žymūs dizaineriai kaip Dolce&Gabbana ir Valentino. Medžiagų kokybė – pagrindinis elementas, kuris išskiria Coo Culte tarp konkurentų. Dar viena išskirtinė Coo Culte ypatybė – labai platus didžių pasirinkimas, pradedant nuo XXS, baigiant XL pagal europietiškų didžių standartus, tai yra nepamažinti didžiai.
Prekės ženklas du kartus per metus dalyvauja mados savaitėse, kur prezentuoja savo naujas kolekcijas Coo Culte Show formatu. Pasirodyme dalyvauja žymus artistai. Coo Culte yra Mercedes Benz Fashion Week Russia, Riga Fashion Mood, Belarus Fashion Week bei Baku Fashion Week rezidentas. Pagal Riga Fashion Mood nuomonę 2014 metais prekės ženklas Coo Culte buvo pripažintas komerciškai pačiu sėkmingiausiu dizainerių drabužių prekės ženklu Latvijoje.

Į Lietuvą mes atvedėme Coo Culte prieš pusę metų. Turime jau daugiau nei tūkstantį Facebook siekėjų, tarp kurių Lietuvos žvaigždės, jau tapusios lojaliais mūsų klientais (https://www.facebook.com/coocultelietuva/). Mes bendradarbiaujame su žurnalais „Žmonės“ bei „Stilius“, kurie nuomojasi pas mus sukneles fotosesijoms.
Į kainą įskaičiuota UAB , įrengta parduotuvė PC Europa (įrengimas pagal individualų projektą), visa prekybos įranga (naujausias POS terminalas), sutartis su dizaineriu-gamintoju, bei pilna Coo Culte prekių kolekcija. Visi verslo procesai atidirbti.

Panašūs skelbimai