Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama profesionali pajamas generuojanti internetinė parduotuvė

Kaina: 35000
Skelbimas perskaitytas: 965

Apie

Parduodama veikianti internetinė parduotuvė su žinomu domenu. Nors tai visiškai nauja parduotuvė, turinti tik 2 mėnesių gyvavimo laikotarpį, tačiau ypač sparčiai auganti! Tai puikiai suprojektuota veikianti internetinė parduotuvė su pilnai veikiančia automatizuota šiuolaikiška valdymo sistema. Turinio valdymas unikalus. Sistema leidžia labai lengvai valdyti Jūsų elektroninę parduotuvę ir internetinės svetainės modulį. Puikūs ir ilgalaikiai santykiai su tiekėjais. Suprogramuota sistemos platforma viską daro automatiniu būdu ir sukelia visas prekes pati į parduotuvę (to daryti nerekomenduojame su Lenkijos tiekėju, nebent norite, kad klientas sužinotų jog pardavėjas ne jūs. Nupirkus Lenkijos prekes, pirmiausiai atsisiunčiame pas save, o paskui persiunčiame pirkėjui). Viskas pilnai automatizuota, todėl su prekių importavimu, kainų keitimu ir kitais dalykais, nieko daryti nereikia. Tai išties puiki verslo galimybė nieko neišmanantiems, tačiau apie savo internetinę parduotuvę svajojantiems. Jums nereikia būti programuotuju, norint vystyti šį verslą. Prekės pačios automatiškai sukeliamos, automatizuotai vyksta kainų ir kiekių atnaujinimas, padaryta nuolaidų sistema. Internetinės parduotuvės sistema sujungta su tiekėju sistemomis, todėl jei tiekėjas įveda naujas prekes pas save, keičia jų kainas ar kiekius – viskas automatiškai atliekama ir Jūsų parduotuvėje. Automatizuotas produkcijos importavimas (csv/xml) duomenų pagalba iš nurodytų tiekėju. Jums nereikės pirkti ir sandeliuoti jokių prekių, nes visus užsakymus tiekėjai siunčia tiesiai pirkėjams Jūsų vardu. Sudaryta sistema leidžia taip pat importuoti bet kurias Jūsų norimas prekes iš bet kurio Jūsų pasirinkto naujo prekių tiekėjo, ar elektroninės svetainės. Puikiai parinktas ir lengvai įsimenamas parduotuvės pavadinimas neapribos ties viena prekių kategorija. Jei norėsite plėsti asortimentą ir prekiauti dar papildomai daugiau prekių, lengvai galėsite tai padaryti nes pavadinimas yra neutralus. Šiuo metu internetinėje parduotuvėje prekiaujama drabužiais ir apatiniu trikotažu.
Kokios elektroninės parduotuvės galimybės:

• Klientai automatiškai gali nusipirkti prekes tiesiog prisiregistravę ir už tai apmokėti, nes yra pajungta mokėjimų sistema per mokejimai.lt.
• Yra prekių krepšelis ir visas prekių valdymo mechanizmas.

• Klientai pirkdami prekes automatiškai gauną sąskaitą. Kurią privalo apmokėti.

• Naujos prekės į sistemą įsikelia automatiškai.

• Prekės, kurios jau yra parduotos, automatiškai išsitrina iš puslapio.

• Sistema automatiškai parodo, ar prekė yra šiuo metu sandėlyje. Jei jos nėra, ji rodoma kaip išparduota.

• Sistema leidžia valdyti pristatymo terminus. Pirkėjas gali pasirinkti pristatymo būdą.

• Yra galimybė valdyti norimus antkainius, juos nuolat keisti

• Sistema automatiškai praneša elektroniniu paštu, kad klientas įsigijo prekes.

• Sistemoje sukuriama Jūsų klientų duomenų bazė, kurioje Jūs matote: kiek klientų užsiregistravo bet kurią savaitės dieną; kiek prekių yra parduota konkrečiai Jūsų pasirinktą dieną.

• Sistemoje įdiegta moderniausia puslapio stebėjimo ir valdymo sistema. Jūs galite stebėti visus lankytojus, kurie lankėsi parduotuvėje ir buvo įsidėję prekę į krepšelį, tačiau neatliko pirkimo. Matoma visa informacija, tai yra datą ir laiką kada šis lankytojas apsilankė pirmą kartą, kiek kartų jis jau lankėsi, kokiais kanalais jis atėjo, ką apžiūrinėjo ir t.t. Tai išties padeda toliau analizuoti, kurioje stadijoje nutrūko pirkimas ir ieškoti tam priežasčių.

• Labai lengva pridėti prie puslapio papildomas funkcijas. Visa sistema ir puslapis yra lengvai valdomas ir modifikuojamas. Parduotuvė nuolat atnaujinama ir tobulinama

• Įdiegtas naujienlaiškio modulis, kuriame lengvai galite kurti naujienlaiškius ir siųsti esamiems klientams.
Tvarkingas SEO, todėl Google sistemoje mes užimame gana aukštas pozicijas. Nuolat ateina lankytojai Google pagalba, todėl lankytojų srautas yra visiškai nemokamas, pastovus ir augantis. Šiuo metu mes esame pačiose aukščiausiose vietose pagal labai konkurencingus ir aukštą reitingą turinčius raktažodžius. Esame labai daug investavę į SEO ir pozicijų Google kėlimą.
Taigi parduodame naują, vos tik 2 mėnesius egzistuojančią, tačiau jau žinomą ir rinkoje prigijusę internetinę parduotuvę. Tai nėra mūsų pirma parduotuvė, tačiau ši parduotuvė auga 10 kartų sparčiau negu kitos. Tai pasako aukšti pardavimai, aukštos pozicijos Google ir spartus augmas visose srityse. Sukurtas teigiamas parduotuvės vardas, todėl žmonės joje drąsiai perka. Nors parduotuvė niekur nereklamuojama, nėra dedamos jokios investicijos į vardo žinomumo didinimą, tačiau jau pilnai veikia ir generuoja pajamas. Tinkamai vystant ir investavus daugiau lėšų į reklamą bei vardo stiprinimą, pajamas galimą būtų padauginti daugelį kartų.
Parduotuvės adresą pateiksime tik rimtiems klientams. Parodysime kaip veikia valdymo sistema. Paaiškinsime parduotuvės darbo principus, viską apmokinsime ir suteiksime bet kokias kitas konsultacijas.
Ir dar ne viskas, pridėsime ir internetinės parduotuvės Facebook fanų grupė su beveik 33 tūkstančiais narių! Fanai tikri, buvo perkama Facebook reklama fanams pritraukti.

Šiek tiek statistikos:

Lankomumas:
Nuo Gruodžio 5 d (parduotuvės starto). iki Sausio 29 d.
Bendras: 16 763
Iš kurių unikalių lankytojų: 11 999
Puslapio peržiūrų: 161 865
Vidutinis puslapių peržiūrėjimas: 9,66
Vidutinis išbuvimo laikas: 5:33 minutės
Nauji lankytojai: 70,88%
Atmetimo rodiklis: 31,13%
Lankytojai iš Lietuvos: 90,63%

Lankomumas paskutinių 30 dienų:
Nuo Gruodžio 29 d. iki Sausio 29 d.
Bendras: 12 786
Iš kurių unikalių lankytojų: 9422
Puslapio peržiūrų: 130 089
Vidutinis puslapių peržiūrėjimas: 10,17
Vidutinis išbuvimo laikas: 5:44 minutės
Nauji lankytojai: 71,38%
Atmetimo rodiklis: tik 27,56%
Lankytojai iš Lietuvos: 94,81%

Lankytojų srautas:
Lankytojai iš Google Organics srauto (Bendras): 49,20% (8248)
Lankytojai iš Google Organics srauto (paskutinės 30 d.): 54,65% (6988)

Kaip matyti rezultatai gerėja, atmetimo reitingas ypač mažas, vidutinis psl peržiūrėjimo skaičius aukštas, lankomumas kylą. Google lankytojų skaičius ateinantis natūraliu būdu (nemokamai) auga.

Registruotų narių duomenų bazė: 177 (Šiai dienai)

Pajamos per nepilnus 2 mėnesius tai yra nuo Gruodžio 5 d. iki Sausio 29 d: 13 370 Lt (Gruodžio mėnesį 5074 Lt, Sausio mėnesį jau siekia 8300 Lt. Turint omenyje, kad tai tik antras gyvavimo mėnuo ir po šventinis laikotarpis, rezultatai pasako viską)

Grynas pelnas kolkas per 2 pirmus mėnesius siekia apie 3000 Lt (grynojo pelno procentas auga, nes jau gauname geresnias sąlygas iš tiekėjų, šiuo metu jis yra apie 25% nuo pajamų)
Pardavimo priežastis – reikalingos lėšos kitam naujam projektui. Lauksime tik rimtų pasiūlymų.

Kaina 35 000 Lt

Kylant klausimams rašykite į info@deos.lt arba skambinkite tel 86 33 66026

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €