Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama kavinė Vilniaus Naujamiestyje

Kaina: 12000
Skelbimas perskaitytas: 1204

Apie

Parduodama veikianti kavinė Naujamiestyje, Kauno g.
Kavinė turi visus reikalingus pažymėjimus ir leidimus: maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą verstis visomis maisto ruošimo veiklomis, alkoholio licenzija iki 24val bei tabako licencija. Visi įmonės dokumentai tvarkingi. Šalia kavinės yra 25kv/m medinė terasa, o po ja - 40kv/m dydžio rūsys, patalpų nuomos kaina nedidelė. Kavinė išplanuota taip, kada galima gaminti maistą tiek salėje, tiek vidinėse patalpose. Yra atskiri salės ir darbuotojų tualetai bei nedidelė administracinė patalpa.
2015 gruodžio mėnesį buvo baigti remonto darbai. Pakeista visa vandentiekio sistema, padaryta patalpų renovacja, kavinė įrengta gražiai ir jaukiai. Atvesta nauja ventiliacijos sistema nuo stogo iki gartraukio, sudėti indėklai. Buvo nupirkta visa nauja įranga: kepimo plokštuma, "sous vide" cirkuliatorius, dvi gruzdintuvės, kontaktinis grilius, maisto temperatūros palaikymo stalas, naujas nerūdyjančio plieno gartraukis su galingu pramoniniu varikliu, postalinis šaldytuvas, postalinis šaldiklis, dviejų dalių saladetė, šaldanti konditerijos vitrina, dviejų dalių profesionalus kavos aparatas, gėrimų mikseris, maisto ruošimo mikseris "kitchen aid". Buvo nupirkti nauji kokybiški salės baldai.
Šiuo metu kavinė specializuojasi greito maisto - sumuštinių gamyboje, tačiau patalpas ir įrangą lengva pritaikyti savo veiklai.
Kavinė yra sparčiai augančiame Naujamiesčio rajone, bei turi nemaža nuolatinių klientų ratą iš aplinkui esančių biurų, loftų, kolegijos ir universiteto. Yra veikainčios facebook ir instagram paskyros.
Daugiau informacijos cubanoscafe@gmail.com
arba tel nr.:+37063034101

Panašūs skelbimai