Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama greitojo maisto kavinė

Kaina: 115000
Skelbimas perskaitytas: 590

Apie

Parduodama greitojo maisto kavinė. Patalpos nuosavos 40kv/m paviljonas esantis geroje, strateginėje vietoje, didelis automobilių, bei praeinančių žmonių srautas. Patalpos naujai sutvarkytos su interjero dizainerio pagalba, nauji baldai, led apšvietimas, garso sistema. Yra kondicionierius kuris atlieka ir šildymo funkcija, vėdinimo sistema. Įvestas trifazis. Yra visa reikiama įranga.
Patalpos padalintos į dvi dalis tai virtuvė, kurioje vyksta maisto paruošimo darbai, bei prekybos salė kurioje maistas padaromas ir paduodamas klientui, salėje yra 9 sėdimos vietos . Patalpoje yra darbuotojų vc, karštas vanduo nuo boilerio, dviguba kriauklė.
Koks gaminamas maistas - paaiškintume susidomėjusiems verslu, nes maistas ir jo pateikimas naujiena Lietuvoje. Pagrindinis patiekalas atvežtas iš Vengrijos (ten jis paplitęs kaip pas mus kebabai ar picos)
Greitojo maisto kavinei yra sukurtas ir patentuotas prekinis ženklas (logotipas) uždėta ir suderinta su savivaldybe led iškaba. Viduje menių iškaba taipogi led. Meniu padarytas su patiekalų nuotraukomis. Sukurta internetinė svetainė su užsakymo ir išvežiojimo funkcija. Išpirktas gražus išankstinių užsakymų numeris. Sukurtas facebook puslapis kuris aktyviai naudojamas potencialių klientų pritraukimui. Įdiegta Rkeeper kasos sistema su konfigūruotu kavinės meniu.
Jeigu domina naujas maitinimo verslas su perspektyva ji išplėsti visoje Lietuvoje tai šis mūsu pasiūlymas jums labai tiktu nes yra sukurta reklamos, marketingo, plėtros strategija.
Daugiau informacijos galime suteikti telefonu, el. paštu arba susitikus.