Pereiti į pagrindinį turinį

Parduodama el.parduotuvė / verslas

Kaina: 7000 Lt
Skelbimas perskaitytas: 1194

Apie

Parduodama įmonė, kurios turtas – veikianti internetinė parduotuvė. UAB įkurta 2012 m. balandžio mėn. 3 d, neturi jokių skolų ir finansinių įsipareigojimų. Veikla – stilisto paslaugų pardavimas, prekyba moteriškais drabužiais, aksesuarais bei kosmetika. Parduodamas turtas tinka tiek norintiems užimti perspektyvų segmentą (moteriška auditorija/stilius/apranga/grožis), tiek ir norintiems išbandyti elektroninio verslo galimybes.

Plačiau apie veiklą:
Veiklos „vinis“ – asmeninis stiliaus konsultantas internete. Pirmi Lietuvoje standartizavome/aprašėme ir pradėjome pardavinėti/teikti profesionalių stilistų paslaugas internetu. Periodiškai publikavome su veikla susijusius straipsnius: mados tendencijų apžvalgos, rekomendacijos kaip rengtis, nemokami stilisto patarimai/atsakymai į skaitytojų klausimus ir pan. Kaip papildančią stilistų konsultacijas veiklą pradėjome prekybą drabužiais, aksesuarais bei kosmetika. Esant poreikiui, verslo sritis gali pasipildyti ir kita, su moteriška auditorija susijusia komercine veikla, pvz. grožio paslaugų pardavimas, prekyba batais, tekstile, namams skirtomis prekėmis, knygomis ir pan. Vykdydami veiklą palaipsniui „užsiauginome“ lojalių, mūsų žiniomis bei veikla pasitikinčių klientų ratą. Savo pirkėjus gerbėm ir mylėjom, džiugindavom mažomis dovanėlėmis, nesiuntinėjom spam'o ir nebuvom įkyrūs.
Verslą įsigysiančiam perduosime unikalią duomenų bazę: stilisto konsultacijų aprašus, straipsnius, stilistų ir tiekėjų su kuriais bendradarbiaujame kontaktus, klientų kontaktus (~4860 el.pašto adresų), facebook puslapį ir jo gerbėjus (~3200 narių). Taip pat perduosime logotipą ir domeną (išpirktas iki 2014.04.21 d., prenumeratą tęsime).

Plačiau apie e-parduotuvę:
Unikalaus bei tvarkingo dizaino (yra psd. failai) parduotuvė veikia ant atviro kodo, modifikuotos (papildomai įdiegtas straipsnių modulis) Prestashop platformos. Parduotuvė pilnai pritaikyta el.komercijai (lengvai valdomas prekių katalogas, lanksčios galimybės akcijų/nuolaidų skelbimui ir kt. aktualios funkcijos), yra išskirtos vietos reklaminiams baneriams, turi integracijas su Mokejimai.lt ir Google Analytics bei sąsają su MailerLite naujienlaiškių valdymo sistema. Parduotuvė patalpinta Hostex serveryje. Parduotuvę įsigysiančiam galėsime perduoti ją kūrusios įmonės/programuotojo kontaktus.

Jei ketinate investuoti į el. prekybą, įsigiję mūsų verslą sutaupysite pinigų ir laiko bei iš karto gausite žinomą vardą su klientais. Yra galimybė pirkti ir atskirai, pvz. tik e-parduotuvę ar tik verslą (įmonę). Nurodyta kaina yra tik už e-parduotuvę, visa kita - derybų objektas atsižvelgiant į konkrečią pirkėjo situaciją.

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €