Pereiti į pagrindinį turinį

Pardavimo paslaugos-gamybos linijos,technika,įvairus turtas

Kaina: Sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 354

Apie

Gerbiamieji, www.ntpaslaugos.lt
Neretai, dėl įvairių priežasčių, įmonėje,filiale, versle ar šiaip nuosavose valdose atsiranda poreikis keisti, parduoti, ar pasikeistus rinkos situacijai ,- atsikratyti nebereikalingo brangaus turto.Suprantama, kad esant nepalankiai šiandieninei rinkos ir verslo situacijai ,dėl įvairių priežasčių tai padaryti nėra lengva, visa tai užima daug laiko, žinių ir pastangų. Norime Jums padėti !
Tad siūlome abipusiai naudingas bendradarbiavimo sąlygas.
Jūs siūlote , o mes stengiamės kuo greičiau parduoti .Susitarus mūsų pardavimo specialistas atvyksta į Jūsų nurodytą vietą dėl sutarties sudarymo. Ten viską aptariame, įkainuojame turtą, darome nuotraukas, aprašymus o vėliau visa tai reklamuojame leidiniuose, internete, spaudoje ir mums žinomais visais kitais būdais.Tik tada, kaip Jūsų turtas,idėja ar verslas suranda pirkėją , įvyksta sandėris, su mumis atsiskaitote už suteiktas paslaugas. Tai visai saugu.Tam reikalui sudaroma paslaugų bendradarbiavimo-tarpininkavimo sutartis, kur surašomos visos sąlygos, aptartos susitikimo metu. Tarpininkavimo paslaugų įkainiai priklauso nuo turto vertės, paklausos ir vidutiniškai siekia nuo 3 % įvykusio pardavimo sandėrio sumos , arba kitaip kaip sutarsime susitikimo metu.Tad prašome išbandyti šią paslaugą ir lauksime pasiūlymų.
Siūlykite:
Kilnojamą turtą - Statybinę techniką, pramoninius įrengimus, gamybos linijas, kasimo techniką, kelių tiesimo mašinas ir įrengimus, krovininius automobilius, autobusus, vandens transportą.
Taip pat siūlykite:
Nekilnojamą turtą - Žemę, gyvenamuosius namus, gamybinius-pramoninius objektus,veikiantį paslaugų ar gamybos verslą, parduotuves, cechus, įmones.
Galite rašyti el laišku: nekilnojamot@gmail.com
Pagarbiai
Administracija. www.ntpaslaugos.lt

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €