Pereiti į pagrindinį turinį

Neformalus mokyklinukų švietimas ir priežiūra po pamokų

Skelbimas perskaitytas: 515

Apie

Pagrindinė įmonės veikla – neformalus mokyklinukų švietimas ir priežiūra po pamokų, bet patalpos ir įmonės įstatai tinka bet kokiems suaugusiųjų seminarams, pamokoms ar grupinėms praktikoms, taip pat – viskas lengvai transformuojasi į kūdikiams ir darželinukams saugią erdvę žaisti, šokti, dainuoti, kurti. Pagrindinė veikla nepertraukiamai vyksta, yra pastoviai paslauga besinaudojančių vaikų, iš kurių gaunamos pajamos iš dalies padengia išlaidas. Kad verslas įgautų pagreitį, būtina papildomai investuoti į marketingą – dalyvauti parodose, siūlyti paslaugas mokyklose, ieškoti bendradarbiavimo galimybių. Visa kita – jau yra!

Kas parduodama?

- Veiklos idėja ir koncepsija (paslauga nauja Lietuvos rinkoje);
- Įsteigta įmonė (VšĮ);
- Veiklų aprašymai;
- Pavadinimas, logotipas, stilius;
- Tinklapis;
- FB paskyra;
- Perduodama nuomos sutartis (patalpos šviesios, šiltos, I aukšte, labai geroje vietoje – apie 70 kv.m., 500 e/mėn);
- Patalpos įrengtos: dideli langai apklijuoti įmonės stiliaus detalėmis; kartu nuomojamas didelis stalas ir 8 patogios kėdės; galima tartis dėl kitų baldų – sofos, lentynų, spintos sekcijos, kilimėlių, pagalvėlių, mažų kėdučių, taburečių, staliukų, taip pat dėl daugybės įvairių veiklai reikalingų priemonių palikimo; yra WC, virtuvėlė.

Kiek kainuoja?

Jeigu įdomu – laukiame Jūsų žinučių labas@100zuikiu.lt , parašykite ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Įdirbis nemažas, todėl idėja atiduodama ne už dyką, bet pardavimo tikslas yra tiesiog perduoti kažkam veiklą, todėl kaina tikrai bus adekvati. Kaip manote, kokia? Laukiame atsakymų el. Paštu!

Panašūs skelbimai