Pereiti į pagrindinį turinį

Kaimo turizmo sodyba Traku raj.

Kaina: 1520000
Skelbimas perskaitytas: 771

Apie

Parduodama visiškai įrengta,pelningai veikianti kaimo turizmo sodyba /90 vietu/ Trakų raj. vaizdingoje Nečiūnų ežero pakrantėje strategiškai patogioje vietoje-50 km nuo Vilniaus ir 70 km nuo Kauno ,šalia Aukštadvario regioninio parko. Išraiškingas landšaftas,rami, graži, miško ir pievų apsupta vieta.Sodyba stovi ant kalno, iš kur atsiveria nuostabi ežero panorama.

Sodybos sklypo plotas 1,5 ha. Ežero pakrantės ilgis apie 200 m.

Teritorijoje pastatyti 4 pastatai: gyvenamasis namas, pirtis, svečių namelis,pavėsinė. Vienu metu gali būti apgyvendinta iki 90 žmonių.Sodyba pritaikyta vestuvėms,renginiams,stovykloms. Parduodama pilnai įrengta su visais esamais baldais ir pagalbiniu inventoriumi,sodybos vardu ir internetiniu puslapiu www.sodybajums.lt.
Pastatų išplanavimas:
-Dvejų aukštų gyvenamasis namas ,322 kv.m.Pirmas aukštas-dvi erdvios salės 80 ir 55 kv.m,virtuvė.Antras aukštas-4 kambariai su sanmazgais.
-Svečių namelis , 186 kv.m, 8 kambariai,kiekvienas turi atskirą įejimą ir sanmazgą.
-Dvejų aukštų pirties pastatas su kubilu prie pat ežero, 105 kv.m.Antrame aukšte įrengti 2 kambariai su sanmazgais.Lieptelis į ežerą.
Šildymas – malkinis dujų generavimo katilas 50 kW ir papildomai skysto kuro katilas su visa įranga(italų gamybos,ekonomiškas),bei kieto kuro krosnelės kambariuose. Elektra-trifazė.Šulinys, vietinis vandentiekis ir kanalizacija.Vandens kokybė labai gera su dideliu debetu(priplūdimu). 2006 metų statybos.

Įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikšteles:tinklinis ant smėlio,krepšinio stovas,futbolo vartai,lauko šachmatai.

Sodybos teritorija aptverta ir apželdinta.Įrengtas naktinis apšvietimas ir automobilių stovėjimo aikštelės,fontanas su apšvietimu.

Ežeras labai švarus ir žuvingas.Plotas 60 ha,gylis 40 m.

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €