Pereiti į pagrindinį turinį

Ieškau žmonių, norinčių pardavinėti mano produkciją- medų.

Kaina: Sutartinė
Skelbimas perskaitytas: 444

Apie

Ieškomi partneriai relizuoti bičių produktus
Pagrindinė prekė-medus
1. Prekė- medus iš mano bityno. Na, tiksliau bitynas nėra visiškai mano, labiau tai šeimos verslas, bet šiuo atveju aš pabūsiu viso šio verslo atstovu. Medus yra ekologiškas, be jokių priemaišų, patys bitininkaujam tik natūraliai, taigi jokių priemaišų meduje nėra (aišku, yra padaryti medaus tyrimai, reikalavimus atitinka). Taip pat medus yra poliflorinis ( įvairių žiedų medus), rapsų medaus nėra ( skiriamas ir sukamas atskirai ir tada keliauja į didmeną), dėl to skanus, kvapnus ir daug kam patinka. Šiuo metu turim 50 su trupučiu avilių, jau kitiems metams planai yra bičių šeimų skaičių dvigubinti, vėliau taip pat neplanuojam stabdyti plėtimo, taigi produkcijos tikrai bus, dėl to ieškom ilgalaikių partnerių. Gyvenam pačiuose Šakiuose, bitininkaujam šiame rajone.
Aišku, pirmiausia susitartume dėl medaus paragavimo ir įvertinimo, tikrai nereiktų pirkti „ katę maiše“. Taip pat, medus supilstytas į plastmasinę tarą, 0,5L (0,7kg), šiemet beliko medus tik tokioje taroje ( 300-400 vnt), tačiau naujas bitininkavimo sezonas ne už kalnų, taigi jeigu dabar netinka tara, arba norėsit ateity kitokios- tai lengvai suderinama bendru sutarimu, taigi tik kreipkitės ir rasim optimaliausią variantą.
P.S. plastmasė yra saugi laikyt medui, atitinka specialus reikalavimus, dėl to nėra jokios grėsmės, kad šiame indelyje pavojinga sandėliuoti medų tiek trumpam, tiek ilgam laiko tarpui.

2. Taip pat galima susitarti ir dėl kitų iš bičių gaunamų produktų pardavimo, kaip bičių duona, vaškas, vaško žvakės, pikis, jei būtų poreikis- būtų galima pardavinėti ir medų koriukuose, tik čia reiktų jau asmeniškai pakalbėt, dėl smulkmenų. Taigi kreipkitės, jei domina ir šie bičių produktai.

3. Prekės kaina- tai labiau priklauso nuo kiekio, kurį galėtumėte parduoti, tačiau kaina stengtumėmės padaryti kuo palankesnę ir jums, kad būtų abipusė nauda, taigi kreipkitės pm ir galėsim suderinti kainą.
P.S. suprantu, kad kai kurie partneriai negalės iškart imti didesnio kiekio prekės, kadangi iš pradžių pardavimas gali būt lėtesnis ir gali prireik laiko, kol pavyks „ įsukt mechanizmą“, tačiau iškart galėsim tartis dėl tokios kainos, kuria aš jums parduočiau ir ateityje, kai pavyktų parduoti jau didesnius kiekius, kad jums jau nuo pradžių liktų didesnis pelnas ir reikėtų mažesnių investicijų.

4. Kaip minėjau prieš tai, šiuo metu teliko tik toks medus, t.y. pavasarinis, pagrinde sodų, pienių, kažkiek blindžių ir taip pat kitų pavasarinių augalų. Tačiau jeigu būtų konkretūs pageidavimai tam tikrai medau rūšiai, tai galima būtų pasvarstyti ir apie to medaus rūšies "išgavimą", kadangi paprasčiausiai galėtume nuvežti savo bites ir prie to norimo augalo ( turim tokią galimybę, kadangi dirbam su vežiojamom platformom).

Jeigu dar yra kokių konkrečių klausimų, apie ką norit dar sužinot ( dabar nesugalvoju ką dar čia pakomentuot, lyg viską susakiau) arba norit platesnės info- prašom, klauskit- atsakysiu ( patogiausia būtų el. paštu, atsakysiu greitai).

Panašūs skelbimai