Pereiti į pagrindinį turinį

Baldų gamybos ir medžio apdirbimo verslas

Kaina: 750000
Skelbimas perskaitytas: 837

Apie

Sėkmingai ir pelningai be skolų ir finansinių įsipareigojimų 5 metus dirbanti baldų gamybos įmonė UAB, 100% akcijų. Įmonė yra Vilniaus mieste, PVM mokėtoja, tvarkinga buhalterija, turinti įdirbį ir gerą reputaciją klientų ir tiekėjų atžvilgiu, pastovius klientus, perspektyvius užsakymus, suformuotą iš 15 žmonių kolektyvą. 800 m2 administracines ir gamybines patalpas iš kurių 500 m2 yra nuosavos. Įmonė turi pilną gamybinę bazę veiklai tęsti ir didinti gamybinius pajėgumus.
Metinė apyvarta 2013 m. – 786 500 Lt.
Tai labai perspektyvus pasiūlymas norintiems pradėti ar plėtoti verslą.
Pagrindinės verslo pardavimo priežastys: Užsakymų ir darbo krūvių augimas, pasitraukimas iš šios srities verslo, investicijų susigrąžinimas.
Kainą sudaro tik nuosavų patalpų ir esamų įrengimų ir įrankių vertė įvertinta šios dienos rinkos kainomis. Įsuktas verslas kuris turėtų sudaryti didžiąją kainos dalį, šiuo atveju tiesiog DOVANA pirkėjui, plius savininkų pagalba perimant verslą iki 6 mėnesių.
Orientacinė kaina 750 000 Lt.
Kad nepakenkti įmonės reputacijai, norime išlaikyti konfidencialumą. Susidomėjusiuosius prašome rašyti elektroniniu paštu: jovarasbt@gmail.com
Išsamesnė informacija susitikimo metu.

Paskolos verslui

Verslo finansavimas 

* be užstato
* per 8 val.
* iki 10 000 €